W tym roku polska redakcja Burda Style obchodzi swój jubileusz! Od 30 lat wydajemy dla Was magazyn o szyciu w języku polskim. Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was m.in. cykl konkursów pt. „Ubrana w Burdę”.

Jak wziąć udział w konkursie?

Dziecięce ubrania są słodkie i oryginalne. Te uszyte własnoręcznie dla swoich dzieci mają dodatkową wartość, bo są jedyne w swoim rodzaju. Dlatego tym razem konkurs związany jest właśnie z dziecięcymi ubraniami.

W komentarzu pod postem konkursowym wystarczy dodać zdjęcie wraz z opisem stylizacji uszytej na podstawie wykrojów Burda Style, przedstawiających dziecięcą kreację. Konkurs trwa od 18 czerwca do 23 czerwca 2021 na Facebooku Burda Polska.

Nagrody 

Spośród zgłoszonych do konkursu stylizacji, nasze jury wybierze trzy, które otrzymają świetne krawieckie nagrody!

Każdy laureat otrzyma zestaw akcesoriów Fiskars. W zestawie znajdują się nożyczki ząbkowane 23 cm, przeznaczone do precyzyjnego obcinania krawędzi materiałów + nożyczki do haftu wygięte 10 cm, do skomplikowanych i delikatnych cięć - wąskie, zagięte ostrza i spiczaste końcówki umożliwiają precyzyjne cięcie (także pod stopką maszyny do szycia).

Ponadto zwycięzcy konkursu otrzymają specjalny voucher o wartości 100 zł na zakupy do sklepu sklep.textilmar.pl. Sklep internetowy sklep.textilmar.pl to miejsce dla osób kochających piękne dzianiny, tkaniny i wszystkie rzeczy z nich zrobione. Celem Textilmar jest dostarczanie klientom oryginalnych, niepowtarzalnych wzory materiałów najlepszej jakości. 

Zobacz także:

Inspiracje

W naszym sklepie znajdziecie mnóstwo wykrojów na dziecięce stylizacje. Polecamy Wam także live z naszą Ambasadorką Hanią Brzezińską, która uszyła spódnicę wiązaną w talii. Darmowy e-wykrój na spódnicę znajdziecie TU ->>.

Regulamin konkursu ->>