Baran (21 marca - 19 kwietnia)

Wyczekujesz wiadomości od tego, który odzywa się raz na rok? Tak napisze „netflix & chill”! Jednak zastanów się czy jest on wart Twojej uwagi? Lepiej usiądź z kieliszkiem lub butelką dobrego wina z kimś komu naprawdę na Tobie zależy. A jest i to tuż obok!

Byk (20 kwietnia - 20 maja)

Ja wiem, że chciałabyś pójść na imprezę i trochę się zabawić, Czerwona strefa wcale nie musi być taka straszna. Włącz czerwone światła, zapal czerwone świece i zamów coś dobrego do jedzenia. W ten weekend nie interesuje Cię praca. Merkury jest w retrogradacji więc nie zapomnij dodatkowych baterii.

Piękna bielizna nie tylko na gorący weekend!

 

Chcesz poznać horoskop dla pozostałych znaków zodiaku? Zajrzyj na kolejną stronę!

 

 

Bliźnięta (21 maja - 20 czerwca)

Wyłącz Tindera i przestań mieszać w głowach tym naiwnym facetom! Ja wiem, że ten brunet ma piękne usta, a ten blondyn cudne oczy. Zdecyduj się na te piękne usta, bo to one przydadzą się w ten weekend. Możliwości masz sporo, więc wybierz mądrze.

Rak (21 czerwca - 22 lipca)

Wiem, że chciałabyś teraz przytulać się i oglądać super horror z drugą osobą. Pamiętaj jednak, że samotny weekend wcale nie musi być nudny! Nalej gorącej wody do wanny lub weź ciepły prysznic. Użyj swoich ulubionych perfum i daj się ponieść wyobraźni! Samotnie nie oznacza nudno!

Chcesz poznać horoskop dla pozostałych znaków zodiaku? Zajrzyj na kolejną stronę!

 

Lew (23 lipca - 22 sierpnia)

Już zdecydowanie za dużo kasy wydałaś w tym tygodniu. Odpuść i spędź ten czas z osobą, na której Ci zależy. Świat romansów i flirtów stoi przed Tobą otworem! Twój słoneczny znak zodiaku mówi sam za siebie! Także roztrzep włosy, pomaluj usta na ten piękny burgundowy kolor i idź trochę poflirtować.

Panna (23 sierpnia - 22 września)

Książę na białym koniu ma problemy z dojazdem do Ciebie przez korek na mieście. Pamiętaj, że możesz wykorzystać ten dodatkowy czas dla siebie. Dopracuj makijaż lub wręcz przeciwnie! Po prostu go zmyj i ubierz dresy. On i tak będzie zachwycony tym, że nie zdążyłaś zjeść całej pizzy sama i zostawiłaś mu kilka kawałków.

Chcesz poznać horoskop dla pozostałych znaków zodiaku? Zajrzyj na kolejną stronę!

 

Waga (23 września - 22 października)

Ten nowo poznany starszy facet jest całkiem fajny! Nie czekaj, aż on wyjdzie z inicjatywą tylko zaproś go sama! Dokładnie przemyśl co, gdzie i jak. On zwraca uwagę na takie szczegóły. Zobaczysz, że będzie mocno zaskoczony, ale też wielce szarmancki i kulturalny. Myślę, że warto spędzić taki wieczór

Skorpion (23 października - 21 listopada)

Po co te kłótnie i rozczarowania? Nie warto. Starych znajomości nie warto w tym tygodniu odgrzebywać. W ten weekend tylko popsułyby wszystkie plany, a Ty potrzebujesz odpoczynku. Zostaw teraz stare rozterki i zajmij się sobą. Weź znajomych i kupcie dobre wino lub gorącą czekoladę. Serio to super Cię zregeneruje.

Chcesz poznać horoskop dla pozostałych znaków zodiaku? Zajrzyj na kolejną stronę!

 

Strzelec (22 listopada - 21 grudnia)

Ty ognisty strzelcu! Jak zwykle bierzesz za dużo na siebie. Odpocznij w taki sposób jaki zamarzysz. Wiem, że w ten weekend potrzebujesz zamknąć się w pokoju. Oczywiście decyzja zależy od Ciebie, ale ja polecam Ci trochę poflirtować. Nawet jeśli miałby być to chwilowy flirt. Przemyśl taki plan na weekend

Koziorożec (22 grudnia- 19 stycznia)

Jeśli tylko masz możliwość to zrób coś nowego! Ten weekend nie jest odpowiedni na flirty. Wykorzystaj go całkowicie dla siebie i realizacji swoich pomysłów. Jeśli masz taką możliwość pojedź nad jakieś uzdrowisko. Jeśli nie to wystarczy aromatyczna kąpiel lub prysznic.

Chcesz poznać horoskop dla pozostałych znaków zodiaku? Zajrzyj na kolejną stronę!

 

Wodnik (20 stycznia - 18 lutego)

Masz wszystko czego Ci potrzeba! Ten weekend może nie będzie super intensywny, ale będzie satysfakcjonujący. Wykorzystaj to co masz w pełni! Większość z nas musi zostać w domach. Więc jeśli możesz to wykorzystaj internet, żeby zaspokoić swoje wszystkie potrzeby.

Ryby (19 lutego - 20 marca)

Ta toksyczna osoba obok Ciebie jest niereformowalna. Odetnij się i zobacz, że wcale nie potrzebujesz tej osoby. Ja rozumiem, że ta osoba kusi i jest interesująca, jednak zastanów się czy masz na to siłę i czas. Lepiej zadzwoń do przyjaciółki lub przyjaciela i razem idźcie na dobrą kawę.

Seks horoskop na weekend 16-18 października 2020 roku przygotował dla Was Daniel Pawelski - miłośnik magii znany na Instagramie i Youtube'ie jako Negatywnie Optymistyczny.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Daniel  (@negatywnieoptymistyczny) Paź 13, 2020 o 11:46 PDT