Moda koszula: trendy moda wiosna 2020

Comfy wear to wspaniały trend dla wygodnickich i stylowych. Kochają go Francuzki, które zawsze wyglądają jak milion dolarów, a bynajmniej nie cierpią dla mody. Warto skompletować sobie podstawę garderoby tak, żeby dowolnie te elementy ze sobą zestawiać i za każdym razem wyglądać interesująco. Prócz rozpinanego kardiganu, ulubionej pary jeansów (na prawie każdą okazję), dwurzędowej marynarki czy pary balerin warto zainwestować w niebieską koszulę. I to o kroju tzw. oxford shirt, która pasuje do każdej sylwetki, niezależnie od wieku. Taka koszula to pomysł zaczerpnięty z męskiej szafy, który doskonale zaadaptowałyśmy w codziennych stylizacjach. Najseksowniej wygląda solo o poranku, ale sposobów na jej noszenie jest co najmniej kilka.

Jak nosić niebieską koszulę?

Jak nosić niebieską koszulę typu oxford shirt? Zestawić ze skórzaną kurtką na wieczór, na spotkanie w pracy dorzucić do spódnicy midi, na weekend z trenczem i trampkami. Możemy pokusić się o kupno koszuli lekko zdekonstruowanej np. z podwójnym rękawkiem wiązanym wokół talii, niebieskiej koszuli w delikatne prążki czy z wiązanymi i szerszymi mankietami.

Wszystko zależy od naszego podejścia do mody. Jedno jest pewne – klasyczna modna koszula na wiosnę 2020 będzie świetną inwestycją.