Ten wyjątkowy dzień w Twoim życiu zbliża się wielkimi krokami, ostatnie zaproszenia poszły do drukarni, wymarzone miejsce zostało już zarezerwowane, suknia wybrana. Jednak na tapecie wciąż pozostaje istotna kwestia, jaką jest odpowiedni makijaż. Sprawdziłyśmy razem z Kariną Zienkiewicz-Janiak, makijażową ekspertką Delia Cosmetics, co obecnie jest modne.

ZOOM NA OKO

"Makijaż oka, to przede wszystkim połyskujące powieki w odcieniach neutralnych beżów, brązów i brzoskwini – to absolutnie hit 2016. Nadal w makijażu ślubnym modna jest precyzyjna, retro kreska na oku". Tutaj warto sięgnąć po inspiracje z wybiegów.

 

USTA

"Kropką nad i" w makijażu ślubnym są usta. To one dodają zmysłowości i dopełniają make up, dlatego w tym sezonie stawiamy na mocniejszy akcent kolorystyczny. W szczególności na pomadki trwałe i kryjące" . Faktycznie, usta są zdecydowanie ważnym elementem całości makijażu. Mocniejsze, bardziej podkreślone dodadzą, zwłaszcza, jeśli ślub planujemy wiosną i latem, wyrazistości całej ślubnej stylizacji.

 

BRWI

"Mocne brwi, dobrze wyprofilowane są obecnie w trendach w makijażu ślubnym 2016." Kredki i żelowe korektory w kolorze brązowym dla jasnych włosów blondynek i szatynek i czarnym dla brunetek powinny znaleźć swoje miejsce w tym sezonie w ślubnej kosmetyczce.

 

CAŁA TWARZ

"Trendy w makijażu ślubnym na ten rok, to przede wszystkim rozświetlenie i nadanie cerze delikatnego rumieńca". Czyli totalna naturalna baza pod mocniejsze usta i podkreślone oczy. Rozświetlenie zastosuj na kościach policzkowych, w okolicach płatków nosa, czole oraz w łuku Kupidyna.

 

TRENDY W MAKIJAŻU WIOSNA LATO 2016

PAZNOKCIE TRENDY WIOSNA LATO 2016