Trendy w biżuterii na 2021:Tak się dzisiaj nosi biżuterię! Zapomnij o zasadzie "im mniej, tym lepiej"

Nasze mamy i babcie w kontekście noszenia biżuterii dawały nam zawsze więcej zakazów - nie łącz złota ze srebrem, nie przesadzaj z ilością błyskotek, noś odpowiednie pierścionki na odpowiednich palcach. A jak będziemy nosić biżuterię w 2021 roku? Mamy dla was dobrą wiadomość - w przyszłym sezonie, przestaną nas obowiązywać te niepisane zasady - zakazy, nakazy i ograniczenia. Zacznij nosić biżuterię w najmodniejszy sposób - warstwowo. Co to znaczy?

Trendy w biżuterii na 2021: biżuteria noszona warstwowo

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Jewelry brand (@berriesandco) Lis 8, 2020 o 9:56 PST

Biżuteria noszona warstwowo jest formą sztuki - takiej, na opanowanie której potrzeba trochę czasu i cierpliwości, ale efekty tej pracy są warte wysiłku. Wymaga wyczucia stylu i artystycznego podejścia do łączenia elementów biżuterii. Ale spokojnie, jeśli pojmiesz kilka sprytnych chwytów, nie będziesz już spędzać godzin przed lustrem, skrupulatnie przymierzając naszyjnik za naszyjnikiem, pierścionek za pierścionkiem i kolczyk za kolczykiem, w poszukiwaniu idealnej kombinacji. Nowa zasada noszenia biżuterii warstwowo, ​tak naprawdę ułatwia kompletowanie biżuterii, a poza tym dodaje modowego sznytu.

Zobacz też: Naszyjniki - jak je nosić na co dzień? Znamy najmodniejszy sposób!

Podstawową i jedyną zasadą noszenia biżuterii warstwowo jest ta, że każdy element biżuterii tworzy zgrany team z całą resztą, ale spokojnie mógłby być noszony pojedynczo. 

Trendy w biżuterii na 2021: Jak nosić naszyjniki i pierścionki?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Jewelry brand (@berriesandco) Paź 16, 2020 o 9:21 PDT

Pozwól sobie na wolność i posłuchaj swojej "modowej" intuicji. Dwa delikatne naszyjniki razem wyglądają świetnie, a trzy o różnej formie już...genialnie! Nie bój się łączyć subtelnych krótkich naszyjników z długimi medalionami i ulubionymi amuletami - ta zabawa polega na kreatywności. Myślisz, że 4 pierścionki to zupełnie wystarczająca liczba? Skromność pozostaw minimalistkom, a do tego zestawu dołóż jeszcze supermodny damski sygnet - nie mogą wyglądać jak pretensjonalna pamiątka po przodkach, ale powinny prezentować się tak kobieco i hipnotyzująco, jak te, polskiej marki Berries & Co. Nasz typ, to sygnet złocony różowym złotem, wysadzany morganitami i różowymi turmalinami w szlifie markizowym. Ten model zdecydowanie lubi być w centrum uwagi.

Zobacz też: Biżuteria na jesień 2020: Najpiękniejsze pierścionki i sygnety polskich marek

Trendy w biżuterii na 2021: Jak nosić kolczyki i nausznice?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez SELFIE JEWELLERY (@selfiestorepl) Wrz 28, 2020 o 2:09 PDT

Oprócz naszyjników i pierścionków noszonych kaskadowo, zwróć uwagę na liczbę kolczyków. Oprócz nich, w tym i w przyszłym sezonie będziemy nosić bogato zdobione nausznice. W tym temacie wyjątkowo kochamy komplety. Delikatne ozdoby potrafią zrobić ogromne wrażenie.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Jewelry brand (@berriesandco) Lis 5, 2020 o 9:50 PST