Modny kolor wiosna 2020: beż

Jakie kolor będą popularne w sezonie wiosna 2020? Z pewnością będzie to cała paleta beży – od stóp do głów. Brązy, kremy, budynie wyglądają we wspólnych stylizacyjnych zestawieniach doskonale. Co więcej, każda z nas spokojnie może po nie sięgnąć.

Skórzana spódnica w brązie plus beżowy golf z ciepłej wełny, luźna bawełniana sukienka w beżu plus klasyk klasyków – brytyjski trencz, kremowe spodnie typu chinos z koszulą ecru – wszystkie beżowe chwyty dozwolone.

Kto powinien nosić beżowe ubrania?

W czasie trwającego niedawno tygodnia mody w Nowym Jorku jak i jego londyńskiego odpowiednika goście też stawiali w dużej mierze na takie połączenia kolorów. Co najbardziej w nich lubimy? Z pewnością ponadczasowość i fakt, że wracają do mody regularnie co sezon. Dlatego beżowy trencz jest inwestycją na lata, podobnie jak kremowe swetry czy kurtki safari. Nie wspominając o skórzanych dodatkach - spójrzcie tylko na plecione torby Bottega Veneta (podobne, tańsze znajdziecie aktualnie np. w Zarze).

Nosić je mogą zarówno skandynawskie czy słowiańskie blondynki jak i fanki mody o ciemniejszej karnacji. Niezależnie od sylwetki oraz upodobań modowych – beż będzie zawsze strzałem w dziesiątkę