Trendy moda jesień 2019: 5 największych trendów

Na naszej stronie mamy wszystko, czego możesz szukać, jeśli interesują Cię trendy na jesień 2019. Omówiłyśmy sukienki, spódnica, kurtki, płaszcze, torebki i wiele innych. Skupiłyśmy się nie tylko na samych krojach, ale też kolorach i wzorach. Teraz przedstawimy modowe trendy na jesień 2019, które naszym zdaniem wybijają się na tle innych i zawojują garderoby wszystkich tych, którzy mają o modzie dużo do powiedzenia. Wśród naszych faworytów nie zabrakło oczywiście „tent dress”, która jako jeden z największych trendów na jesień 2019, pojawiła się na nowojorskim Fashion Weeku. Nie zabrakło tam również naszych pozostałych wybrańców – zwierzęce wzory, czy monochromatyczna krata pojawiają się w tym sezonie wszędzie. Podobnie jest z marynarkami, czy odważniejszymi zestawami garniturowymi. Te trendy na jesień 2019 mogą pojawiać się zarówno w luźnych, jak i bardziej wysublimowanych stylizacjach.

Spójny garnitur

Trendy na jesień 2019 zachęcają nas do tego, co przez lata uważano za wpadkę – górę i dół w tym samym kolorze lub wzorze. Jest to połączenie, które gwarantuje Ci spojrzenia wszystkich. Dodatkowym plusem jest możliwość noszenia tych dwóch elementów oddzielnie lub wspólnie. Szczególnie dobrze prezentuje się zestaw garniturowych spodni z dopasowaną marynarką.

Zwierzęcy wzór na kolorowo

Łączenie trendów może okazać się porażką, jednak czasem ryzyko naprawdę popłaca. Tak jest np. w przypadku ubrań w zwierzęce wzory, które można połączyć z jednym z większych kolorystycznych  trendów na jesień 2019 – neonem. Uwielbiamy to połączenie!

Wzorzyste marynarki

Krata na marynarkach jest trendem na jesień 2019, który możemy wykopać z dołu naszych szaf. Pasuje właściwie do wszystkiego  - możesz założyć ją do dżinsów lub eleganckiej spódnicy. Bardzo uniwersalny element garderoby!

„Tent dress”

Ten trend na jesień 2019 omawiałyśmy już w osobnym artykule i mamy dużą nadzieję, że Cię do niego przekonałyśmy. „Tent dress” to jeden z większych hitów sezonu i pojawia się dosłownie wszędzie.

Monochromatyczna krata

Pojawia się na każdym elemencie ubrania. Możesz dobrać do niej kolorowe dodatki lub zostawić samą. W sklepach pojawia się wiele rodzajów krat, więc z pewnością znajdziesz coś dla siebie. To świetny trend na jesień 2019!

Szaleństwo zakupów powraca!

Jeśli nie wiesz, gdzie wybrać się na jesienne zakupy, polecamy Galerię Mokotów podczas corocznego Szaleństwa Zakupów. W tym roku akcja odbędzie się w dniach: 4-5 października. Oprócz zrobienia zakupów w atrakcyjnych cenach, będzie można skorzystać z porad stylistów znanych magazynów, czy wziąć udział w warsztatach kosmetycznych, z personalizacji ubrań i z insta fotografii! Dodatkowo w sobotę 5. października odbędą się panele dyskusyjne ze specjalnie zaproszonymi gośćmi. Będzie również szansa na zgarnięcie różnych prezentów i gadżetów. W szaleństwie zakupów wezmą udział m.in. Ania Kuczyńska, H&M, NA-KD, W. Kruk i Yes. My już planujemy nasze zakupy, a Wy?

Więcej informacji na www.szalenstwozakupow.pl i www.galeriamokotow.pl.