O najważniejsze trendy w manicure wiosna 2017 zapytałyśmy Madeline Poole, Global Color Ambasador Sally Hansen.

Jak wyglądają trendy w manicure wiosna 2017?

Barwy lat 80. inspirowane jaskrawością różowej gumy do żucia, turkusu i limonkowej zieleni odcienie wanilii oraz wiele odsłon czerwieni to podstawa modnego manicure wiosna 2017.

Jaskrawe paski na paznokciach wiosna 2017

"Trend wielokolorowych pasków jest niezaprzeczalny! Procesja tęczowych sukienek u Adama Selmana, Lacoste, Marca Jacobsa, Fendi, Altuzarra i wielu innych projektantów sprawiła, że wielokolorowe paski stały się inspiracją do stworzenia wiosennego nail looku.

Malowanie paznokci w ten sposób może być świetną zabawą! Wybierz 4-5 różnych odcieni rodem z lat 80. i pomaluj nimi na przemian paznokcie, używając cienkiego pędzelka.", podpowiada Madeline Poole.

Waniliowy manicure wiosna 2017

"Wanilia, jasny krem i biel to królowie wśród propozycji na wiosnę 2017. Od sztywnych i wykrochmalonych oxfordów z białej bawełny, po kremowe tkaniny ślubnych i wieczorowych sukni kolor waniliowy był jednym z głównych motywów kolekcji Ricka Owensa, Stelli McCartney, Celine, Loewe i Dior.", mówi ekspertka.

Czerwone paznokcie wiosna 2017

"Na pokazach wiosna 2017 można było odnaleźć bogate i mocne odcienie jaskrawego, fuksjowego różu, bordo oraz klasycznej, krwistej czerwieni. Kolory te można było odnaleźć w makijażu ust, w dodatkach i okryciach wierzchnich."

Prosto z wybiegu

"Kolekcja Pucci na wiosnę 2017 była pełna rozwiązań, które można przenieść na paznokcie. Gdy zobaczyłam ją po raz pierwszy od razu wiedziałam, że na jej podstawie można stworzyć piękne wzory.

Organiczny i falisty kształt zdobień Pucci sprawia, że są łatwe do odwzorowania i pozwalają wyrazić swoją ekspresję bez obawy o brak perfekcji. Kolekcja ta jest nie tylko pełna wzorów ale także pięknych kolorów, które idealnie wpisują się w trend lat 80.", komentuje manicure z wybiegu Pucci wiosna lato 2017 Madeline.

Wzorki na płytce trend manicure wiosna 2017

Wzorki wykonane samodzielnie wydają się Wam być nieosiągalne? Nic bardziej mylnego!

"To idealny trend do wykorzystania w zdobieniu paznokci – pasuje do kształtu płytki, jest graficzny i łatwy do wykonania. Koła były widziane na zawieszkach, w formie bransolet, pierścionków i okrągłych rączek torebek Chloe, Ediego Parkera i wielu innych projektantów.

Kiedy malujemy na paznokciach koła, możemy najpierw zamarkować ich kształt małymi kropeczkami. Dzięki temu będziemy mieć pewność, że koła na każdym paznokciu będą miały tą samą wielkość.", doradza ekspertka.

ZOBACZ TEŻ:

TRENDY W MODZIE WIOSNA 2017

CZYM JEST MANICURE TYTANOWY?