„Beauty trening” pupy i brzucha

BTL EMBODY
Kształtne pośladki lub ponętny brzuch to nie tylko gładka skóra, lecz także wypracowane mięśnie. Choć wizja wskoczenia w kostium kąpielowy skłania do nadrobienia zaległości w treningach, rzadko kiedy udaje się to zrobić z doskoku i do tego osiągnąć efekt, o jakim marzymy. Kobietom spragnionym harmonijnych kształtów na ratunek przychodzi zaawansowane rozwiązanie, które w przyspieszonym tempie wzmacnia układ mięśniowy. Jak to działa? Energia HIFEM wywołuje ponad 20 tysięcy intensywnych supramaksymalnych skurczów mięśni, czyli osiągamy wynik, którego nie jesteśmy w stanie wypracować podczas tradycyjnego treningu, choćby był regularny i wyjątkowo intensywny! Mięśnie to czują. Po półgodzinnej sesji, choć nie trzeba do niej sportowego stroju, są zmęczone nie mniej niż po ostrym wycisku na macie. Efekt jest tego wart – bezpośrednio po serii 4 zabiegów sylwetka się poprawia. A w ciągu kolejnych miesięcy efekt narasta. Jeśli połączyć zabieg z racjonalną dietą, można mówić o życiowej zmianie na lepsze!
Liczba zabiegów w serii: 4
Gdzie: cliniq.pl

Nowoczesne wysmuklanie

BTL VANQUISH ME
Dlaczego odchudzanie jest często nieskuteczne i męczy nas po nim efekt jo-jo? Dlatego, że raz powstałe komórki tłuszczowe samoistnie nie znikają. Diety i aktywność fizyczna pozwalają pozbyć się tłuszczu zgromadzonego w ich wnętrzu, ale nie niszczą ich samych. I w ten sposób każde odstępstwo od surowej normy kończy się szybkim powrotem do dawnych kształtów. W walce o smukłą sylwetkę warto więc wesprzeć zbilansowaną dietę i ćwiczenia – technologią. Szczególnie przyjazna będzie dziś taka, która nie tylko jest bezbolesna, lecz także nie wymaga żadnych manualnych działań. Tak właśnie działa urządzenie BTL Vanquish Me, oparte na technologii LAHF, który umożliwia likwidację nawet głęboko położonej tkanki tłuszczowej. Aplikator jest ustawiony w odległości ok. 2 centymetrów od ciała, a cała procedura niszczenia komórek tłuszczowych polegająca na odpowiednim nagrzewaniu ciała trwa niecałe 30 minut. Ta technologia dodatkowo ma tę przewagę nad naturalnym procesem gubienia kilogramów, że pozwala precyzyjnie określić obszar, na którego odchudzeniu nam zależy. Nie „gubimy” więc – jak to się dzieje naturalnie – biustu, tylko biodra, uda albo brzuszek.
Liczba zabiegów w serii: 4
Gdzie: wizjamed.pl

Zdrowa lekkość

BTL Lymphastim
Dbanie o siebie wykracza daleko poza atrakcyjny wygląd. A piękne nogi to nie tylko te szczupłe i o jędrnej, gładkiej skórze. Wielu z nas znacznie bardziej niż nadplanowe kilogramy dokuczają ciężkość i widoczne żylaki, które poza samym aspektem estetycznym są ważnym sygnałem alarmowym – zwiastują niewydolność układu krążeniowego, czyli... kłopoty. Współczesna technologia przynosi ulgę także w takich obszarach. Drenaż limfatyczny wykonywany aparatem Lymphastim dobroczynnie zadziała na układ limfatyczny i żylny, a także sprawdzi się jako wsparcie w rehabilitacji czy farmakoterapii. Pozwoli uporać się z obrzękami, zlikwiduje niedokrwienność kończyn dolnych, a do tego rozprawi się z zatrzymywaniem wody w tkankach. Zabieg jest wręcz relaksujący.
Od razu po nim czujemy się lżejsze!
Liczba zabiegów w serii: 10–12
Gdzie: nativisclinic.pl

 

Naprawa od środka

BTL EMSELLA
Zwykło się myśleć, że problem nietrzymania moczu dotyczy starszych kobiet. Ale tutaj nie chodzi o wiek – mięśnie dna macicy ulegają osłabieniu nie tylko wskutek upływu czasu, lecz także w efekcie porodów czy wyczynowego uprawiania sportów. Samodzielnie – poza regularnymi ćwiczeniami, które pozwalają nieco je wzmocnić, ale nie usuwają niedyspozycji – nie bardzo jest jak się z tą dolegliwością uporać. Na szczęście możemy użyć takiej technologii, która skutecznie wspomaga rozwiązanie problemu. Co ważne (a dla wielu kluczowe), jest ona całkowicie bezdotykowa i nie wymaga nawet zdejmowania ubrania! Trening na fotelu BTL Emsella przebiega zupełnie bezboleśnie (odczuwamy jedynie mrowienie) i bez wysiłku, a spodziewane efekty pojawiają się już po trzech tygodniach. Jak to działa? Siedzimy na „wibrującym” fotelu, a mięśnie dna miednicy zostają poddane stymulacji fal elektromagnetycznych HIFEM. W efekcie ich struktura zostaje zmodyfikowana i „naprawiona”. W trakcie jednego seansu urządzenie wywołuje 11 tysięcy skurczów, wzmacniając i ucząc mięśnie nowego funkcjonowania.
Liczba zabiegów w serii: 6
Gdzie:  estebelle.com.pl