Co najczęściej oglądaliśmy na Netfliksie?

Użytkownicy serwisu Netflix z całego świata spędzali na oglądaniu ponad 140 milionów godzin dziennie (to nieco więcej niż miliard godzin tygodniowo). Najpopularniejszą datą1 wybieraną na seans przez widzów z Polski była niedziela 29 października – weekend pełen imprez halloweenowych sprawił, że potrzebowaliśmy relaksującej dawki rozrywki.

Nawet Antarktyda dała się wciągnąć w oglądanie. To właśnie tam ktoś kto dosłownie pochłonął serial "Shameless". Nie chcąc pozostawać w tyle, Meksyk zdobył pierwsze miejsce pod względem liczby osób, które oglądają Netflix absolutnie każdego dnia.

Co oznacza pochłaniać seriale według Netflix?

Seriale, na których oglądanie poświęcano mniej niż dwie godziny dziennie określono jako te, którymi widzowie się "delektują". Seriale, na których oglądanie poświęcono więcej niż dwie godziny dziennie określono jako te, które "ogląda się nałogowo lub pochłania".

Seriale, którymi delektowaliśmy się w 2017 roku

W tym roku chcieliśmy się również nieco pośmiać. Udało nam się to, kiedy delektowaliśmy się (czyli oglądaliśmy krócej niż przez dwie godziny dziennie) takimi serialami jak GLOW, Przyjaciele z uniwerku czy Big Mouth. Zadbaliśmy również o to, aby rozsmakować się w serialu The Crown (to w końcu uczta dla oczu godna samej królowej).

1. Seria niefortunnych zdarzeń

Zobacz także:

2. Neo Yokio

3. The Crown

4. GLOW

5. Przyjaciele z uniwerku 

6. Ozark

7. Atypowy

8. Big Mouth

9. Ultimate Beastmaster

10. Białe złoto