Tom Hanks i Rita Wilson koronawirus

W miniony czwartek gwiazda Hollywood Tom Hanks wraz z żoną Ritą Wilson poinformowali za pośrednictwem mediów społecznościowych, że oboje zarazili się koronawirusem na planie filmowym w Australii. Po tej informacji para została przeniesiona do jednego ze szpitali zakaźnych w Australii i stamtąd na bieżąco informuje o swoim stanie zdrowia. Ten przypadek pokazuje dobitnie, że w walce z COVID-19 wszyscy jesteśmy równi, a choroba przy braku prewencji może dotknąć każdego. Najbliższe dni aktorska para spędzi w izolacji, z dala od domu i czwórki swoich dzieci, ale są one na bieżąco z sytuacją. Zarówno Hanks jak i Wilson, dwóch synów Toma Hanksa twierdzi, że stan rodziców jest dobry i nie grozi im raczej niebezpieczeństwo. 

Tom Hanks o chorobie na Instagramie

Dziś sam Tom Hanks zdecydował się napisać do swoich fanów za pośrednictwem mediów społecznościowych, publikując uśmiechnięte zdjęcie z Ritą. 

Hej wszystkim. Ja i Rita chcemy podziękować wszystkim, którzy się nami tak dobrze opiekują. Jesteśmy zakażeni koronawirusem i przebywamy w izolacji, aby nie dopuścić do rozprzestrzeniania się choroby. Są osoby, dla których infekcja może okazać się tragiczna w skutkach., napisał kultowy amerykański aktor. 

Swój motywujący wpis podsumował cytatem z jednego ze swoich filmów "Ich własna liga" z 1992 roku, w którym zagrał główną rolę.

Sami też możemy wiele zrobić, słuchając głosów ekspertów i dbając o siebie. Pamiętajcie, niezależnie od tego co się dzieje, w baseballu nie ma płaczu.

To się nazywa hart i spokój ducha w czasach niespokojnych. 

Mocno trzymamy kciuki za powrót do zdrowia Toma i Rity!