Żona Toma Hanksa rapuje na Instagramie

Tom Hanks wraz z żoną Ritą Wilson byli jednymi z pierwszych gwiazd, które oficjalnie poinformowały, że są zarażone koronawirusem Covid-19. Para zakaziła się na planie filmowym w Australii, podczas prac nad filmem biograficznym o Elvisie Presley’u.

Oboje bardzo szybko trafili do tamtejszego szpitala i w związku z niezagrażającymi życiu symptomami, aktualnie została z niego wypisana i przebywa tylko w kwarantannie. Ostatnio Hanks dzielił się z fanami informacją o stanie zdrowia swoim i żony, apelował też o pozostanie w domach.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Thanks to the Helpers. Let’s take care of ourselves and each other. Hanx

A post shared by Tom Hanks (@tomhanks) on Mar 15, 2020 at 1:05am PDT

Żona Toma Hanksa Instagram

Teraz Rita Wilson opublikowała na Instagramie film, na którym zaczyna rapować wspólnie z Naughty by Nature do ich hitu z 1992 roku „Hip Hop Hooray”. Wcześniej żona Hanksa nagrywała się z powieścią sci-fi „Edner’s Game” autorstwa Orsona Scotta Carda. Przy poście widnieje krótki opis "Quarantine Stir Crazy", czyli szaleństwo na kwarantannie.

Jak widać, mimo izolacji z dala od domu, Hanksowie nie tracą ducha i wygląda na to, że oboje przejdą wirusa raczej bezboleśnie. Taki optymizm zawsze się przydaje, polecamy to krótkie wideo z żoną Toma Hanksa, uśmiechniecie się!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

See it to believe it

A post shared by Rita Wilson (@ritawilson) on Mar 21, 2020 at 11:31pm PDT