Tom Cruise ma nową dziewczynę?

Finał kobiecego Wimbledonu od zawsze przyciągał na trybuny rzeszę gwiazd. W tym roku również nie było wyjątku. Na prestiżowym turnieju tenisowym pojawiła się tradycyjnie para książęca. Księżna Kate od kilku lat jest patronką All England Lawn Tennis Club (AELTC), dlatego nikogo nie zdziwiła jej obecność. Na trybunach można było również dostrzec Priyankę Choprę i Davida Beckhama. To nie te gwiazdy wzbudziły jednak największe zamieszanie. 

59-letni Tom Cruise pojawił się na finale kobiecego Wimbledonu w towarzystwie domniemanej partnerki – Hayley Atwell. Kobieta, która jest dwadzieścia lat młodsza od aktora, prezentowała się na turnieju bardzo elegancko. Atwell na prestiżowe, sportowe wydarzenie wybrała długą, kwiecistą sukienkę, na którą zarzuciła kremowy płaszcz. Charakteru nadawały stylizacji czerwone szpilki i pasująca kolorystycznie torebka. 

Zagraniczne media prześcigają się w spekulacjach na temat nowej partnerki aktora. Gwiazdy podobno połączyła miłość na planie nowego filmu, w którym główną rolę gra właśnie Cruise. Póki co żadna ze stron nie potwierdziła nowego związku i nie skomentowała doniesień na temat ich relacji. 

Kim jest nowa partnerka Toma Cruise’a?

Hayley Atwell to brytyjska aktorka teatralna, telewizyjna i filmowa. Jest znana z takich filmów jak „Księżna”, „Avengers: Czas Ultrona”, „Kopciuszek” czy „Kapitan Ameryka: Zimowy żołnierz”. Tom Cruise i Hayley Atwell poznali się na planie filmu „Mission: Impossiable 7”. Między aktorami podobno od razu zaiskrzyło. 

Tom i Hayley wpadli sobie w oko już pierwszego dnia. Lockdown i obostrzenia zbliżyły ich do siebie. Stali się nierozłączni. Spotykają się na planie i po godzinach. Oboje wyglądają na naprawdę szczęśliwych – pisał kilka miesięcy temu „The Sun”. 

Po zdjęciach z finału kobiecego Wimbledonu można wywnioskować, że aktorzy świetnie czują się w swoim towarzystwie, mimo że dzieli ich ogromna różnica wieku. Przypominamy, że Atwell jest dwie dekady młodsza od Cruise’a. 

Pary gwiazd z największą różnicą wieku

Tom Cruise i Hayley Atwell to nie jedyna para w Hollywood, którą dzieli kilkadziesiąt lat różnicy. Sarah Paulson, aktorka znana m.in. z seriali „Ratched” i „American Horror Story”, jest 32. lata młodsza od swojej partnerki – Holland Taylor. Głośno komentowany jest również związek Florence Pugh ze starszym o 20. lat Zachem Braffem. 

Najwięcej kontrowersji wzbudzają jednak związku, w których to kobieta jest starsza od mężczyzny. Priyanka Chopra poślubiła w 2019 r. młodszego o 10. lat Nicka Jonasa. 38-letnia aktorka wyznała w jednym z wywiadów, że jej wiek był mocno komentowany i otrzymała po ślubie wiele negatywnych komentarzy. Zakochani jednak nie przejmują się internetowym hejtem i starają się nie odpowiadać na docinki dotyczące ich różnicy wieku. 

Zobacz także: