„Ta kobieta jest muzyką” – tak mówią fani o piosenkarce, autorce tekstów i kompozytorce Natalii Szroeder. Artystka nie spoczywa na laurach, tylko coraz wyżej stawia sobie poprzeczkę. Tworząc i poszukując nowych dźwięków i inspiracji, Natalia Szroeder potrzebuje niezawodnego sprzętu. Właśnie dlatego gwiazda zdecydowała się na współpracę z marką Lenovo. 

Ostatni okres jest dla mnie przełomowy i tym samym wymagający. Czy to pracując nad wydaniem płyty, przygotowaniem do koncertów czy poszukiwaniem nowych dźwięków i inspiracji, potrzebowałam wsparcia w postaci niezawodnego sprzętu, który mogę wszędzie ze sobą zabrać – czy to do studia, czy na formalne i mniej formalne spotkania. Laptop Lenovo Yoga Slim 7 idealnie wpasował się w moje potrzeby i stanowi nieocenioną pomoc w moim dynamicznym życiu - mówi Natalia Szroeder.


Dlaczego Natalia Szroeder postawiła właśnie na ten sprzęt?

Poznając funkcjonalności laptopa Lenovo Yoga Slim 7 z pewnością każda z nas chciałaby go mieć w codziennym użytkowaniu.

Ten model to idealny wybór zarówno do pracy jak i do formy spędzania wolnego czasu. Co ważne, laptop został wyposażony w wydajne procesory, dzięki którym już nigdy nie będziemy narzekać na powolne działanie naszego sprzętu. Ekran z matrycą Full HD, zoptymalizowany przy użyciu Dolby Vision™, zapewnia nam niebywałą jakość szczegółów. W połączeniu z trójwymiarowym dźwiękiem z technologią Dolby Atmos® możemy być pewne, że nasze doznania sensoryczne będą na najwyższym poziomie.

Jeśli do tej pory narzekałyście na zbyt krótkie trzymanie baterii, to ten problem będzie już przeszłością. Bateria w laptopie Lenovo wystarczy nawet na 19 godzin działania, co umożliwia pracę z laptopem bez potrzeby szukania gniazdka do podłączenia zasilania. Nie sposób nie wspomnieć również o innych funkcjach pomagających zaoszczędzić czas w ciągu dnia. Należą do nich: czujnik ruchu wylogowujący automatycznie użytkownika przy odejściu od komputera, optymalizacja baterii i asystent głosowy, który działa nawet w trybie uśpienia. Funkcja Windows Hello pomoże nam zalogować się do systemu za pomocą biometrii, co jest wygodnym rozwiązaniem, szczególnie dla osób, którym zdarza się zapomnieć hasła.

Szukając idealnego laptopa wybieramy sprzęt, który nie będzie ciężki i nie zajmuje dużo miejsca. I tutaj Lenovo również wyszło naprzeciw oczekiwaniom kobiet. 14-calowy laptop w najszerszym miejscu mierzy niespełna 15 mm. Takie rozmiary sprawiają, że bez problemu zmieści się do damskiej torby i świetnie sprawdzi się podczas wyjazdów służbowych. W tym modelu z pewnością docenimy niską wagę laptopa (niecałe 1,4 kg), dzięki czemu jest w pełni mobilny.

Fot. Materiały prasowe

Warto wspomnieć, że laptop posiada aplikację Lenovo Vantage do zarządzenia ustawieniami komputera. Z poziomu aplikacji możemy sprawić dostępne aktualizacje, wybrać dany tryb zasilania (np. oszczędzanie energii czy inteligentne chłodzenie), zmienić ustawienia prywatności lub dostosować profil dźwięku.

Z pewnością każda kobieta doceni minimalistyczny design laptopa Lenovo - stylowe wzornictwo w eleganckiej oraz modnej łupkowej szarości.

Fot. Materiały prasowe