Fryzura do ramion modna na jesień

Fryzury do ramion są jednymi z najprostszych w utrzymaniu i pasują do większości typów urody. Nieważne czy jesteś blondynką czy brunetką, o jasnej czy śniadej karnacji, z okrągłą czy pociągłą twarzą – włosy do ramion będą ci pasować. Zwłaszcza jeśli poprosisz fryzjera o wycieniowanie – krótsze włosy przy policzkach i podbródku poszerzą buzię, ale nie zaokrąglą.

Włosy do ramion kręcone i proste

Fryzura do ramion będzie też pasować dziewczynom o kręconych puklach oraz tym, które natura obdarzyła prostymi włosami.  Na dodatek nieważne jaki masz styl na co dzień, fryzura do ramion sprawdzi się w każdej odsłonie – od eleganckiej po sportową. Regularne cięcie, żeby utrzymać długość uchroni też końcówki przed rozdwajaniem się.

Fryzura do ramion problemy

Fryzury do ramion stosunkowo łatwo utrzymać i nie wymagają dodatkowej pielęgnacji (odżywka, maska, regularne podcinanie wystarczą), jednak według niektórych stylistów fryzur przy tej długości istnieje ryzyko zawijania się końcówek (jeśli włosy leżą, opierają się na ramionach mogą się podwijać na końcach).