Hanna Bakuła o związkach starszych mężczyzn z młodymi kobietami

Artystka i dziennikarka jest znana z mocnych słów i ostrych jak brzytwa wypowiedzi. Jakiś czas temu krytykowała polskie WAGs, tym razem zabrała głos w sprawie związków starszych mężczyzn z młodymi kobietami. Jak nietrudno się domyślać, Hanna Bakuła nie ma o nich najlepszego zdania.

- To jest niesmaczne – powiedziała w rozmowie z reporterką serwisu Wideoportal. – To jest podwójny ojciec czy dziadek?

Hanna Bakuła dodała też, że choć cieszy się szczęściem kobiet, które decydują się na związku z o wiele starszymi partnerami, dla części z nich to wyłącznie sposób na wygodne życie. Według Bakuły, 20-latki zachodzą w ciążę z 65-latkami po to, by przez kolejne 20 lat utrzymywać się z alimentów zasądzonych na dziecko.

Hanna Bakuła również ucierpiała na takim związku

Choć Hanna Bakuła twierdzi, że wciąż wierzy w prawdziwą miłość, przestrzega jednak przed tą interesowną. Jak przyznaje, sama na własnej skórze doświadczyła takiej sytuacji, a związek ten mocno odbił się na jej kieszeni. Malarka, choć dziś sama się sobie dziwi, przez ponad dwa lata utrzymywała partnera, który musiał płacić alimenty na swoje dzieci. 

– Miłość jest ślepa, głupia, szalona. Miłość jest jak tsunami. Do pewnego czasu buduje, potem rujnuje – powiedziała Hanna Bakuła.

Zgadzacie się z nią?