Ukrywająca się pod nickiem @rubyyfrais tiktokerka powiększyła usta w nadziei, że staną się pełniejsze. Niestety, na skutek wywołanej przez preparat alergii spuchła, a swoją historią podzieliła się w sieci. Zobaczcie wideo.

Tiktokerka powiększyła usta. Spuchła jej cała twarz

Dziewczyna po nieudanym zabiegu powiększania ust opublikowała na TikToku filmik złożony z serii zdjęć, w którym widzimy proces puchnięcia jej twarzy, a następnie wizytę w szpitalu

Byłam na zabiegu powiększającym usta... I skończyłam w szpitalu - napisała pod serią zdjęć złożonych w filmik tiktokerka.

Nieco drastyczne zdjęcia miały być przestrogą dla innych, by przed poddaniem się jakimkolwiek ingerencjom sprawdzić, czy nie mamy uczulenia na preparat, który zostanie nam podany. Na reakcje użytkowników platformy nie trzeba było długo czekać. Wideo obejrzało już ponad 2,6 mln osób. W komentarzach pojawiły się liczne słowa wsparcia dla autorki wideo, nieco zabawne porównania i... podziękowania od kobiet, które rozważały poddanie się takiemu zabiegowi za pokazanie skutków nieudanego powiększania ust.

"To wygląda bardzo źle! Mam nadzieje, że niedługo poczujesz się lepiej...",

"Wygląda trochę jak Homer Simpson",

"To na pewno wina osoby, która robiła zabieg. Okropne",

"Właśnie dlatego nigdy nie zrobię sobie takiego zabiegu..." - czytamy pod wideo.

Zobacz także:

@rubesfr #filler #filler #fillerdissolving #allergicreaction #foryou ♬ Oh no, oh no, oh no, no no - Hip Hop

 Jakiś czas później tiktokerka wrzuciła update tego, jak wygląda. Wszystko wskazuje na to, że rozmiar jej ust po rozpuszczeniu preparatu wrócił do normy.

"Dobrze, że już wszystko OK. Tak naprawdę nie potrzebowałaś tego zabiegu, Twoje naturalne usta są bardzo ładne",

"Uf, całe szczęście. Trzymaj się z dala od wypełniaczy, postaw na naturalne piękno", 

"Jesteś cudowna, ale nie popełnij ponownie tego błędu",

"Ciesz się tym, co masz naturalne, jesteś piękna" - piszą obserwatorzy Ruby.