Od połowy września do końca października Ewa Chodakowska, poprzez media społecznościowe i nie tylko, zwraca uwagę na temat profilaktyki raka piersi. W ramach akcji #ThinkPink Purella przeznaczy 10% ze sprzedaży limitowanego, różowego batona na Fundację OnkoCafe i wsparcie kobiet z rakiem piersi. 

THINK PINK: akcja Ewy Chodakowskiej

W ubiegłym roku Ewie Chodakowskiej wraz z marką Purella udało się zebrać aż 50 tysięcy złotych na rzecz fundacji OnkoCafe. Fundacja przeznaczyła środki na badania profilaktyczne oraz wsparcie psychologiczne dla kobiet, które zmagają się lub przeszły chorobę. Wszystko wskazuje na to, że w tym roku suma zostanie podwojona.

Od początku moich działań nadrzędnym celem jest wspieranie kobiet na każdej płaszczyźnie ich życia. Motywuję je i zachęcam do podejmowania aktywności fizycznej i dbania o swoje zdrowie, dlatego w tym roku już po raz drugi wspólnie z marką Purella organizuję akcję #ThinkPink budującą świadomość na temat raka piersi i jego profilaktyki. W ramach akcji przekażemy 10% ze sprzedaży limitowanego różowego batona BeRAW na rzecz fundacji OnkoCafe i wsparcia kobiet z zaawansowanym rakiem piersi  - mówi Ewa Chodakowska. 

Motywem przewodnim akcji #ThinkPink w 2021 roku jest międzypokoleniowość. Hasło zwraca uwagę na fakt, że rak piersi dotyka kobiety w różnym wieku, dlatego też profilaktyka na każdym etapie życia jest kluczowa. To ona zwiększa szanse na wczesne wykrycie nowotworu, a co za tym idzie - na jego pokonanie. 

W tym roku motywem przewodnim akcji jest międzypokoleniowość. Chcemy zwrócić uwagę kobiet na to, że badania profilaktyczne są ważne niezależnie od wieku, a dbając o siebie, mogą inspirować i zadbać o inne bliskie kobiety - koleżanki, mamy, babcie. Zachęcamy wszystkich do zaangażowania się w akcję. Dbając o siebie, możemy zadbać także o innych - podkreśla ulubiona trenerka i motywatorka Polek.

Do akcji zostały zaproszone zostały również znane i lubiane kobiety, przedstawicielki pokolenia 20-30+, 40+ i 50+: Patricia Kazadi, Ola Nowak, Klaudia Halejcio, Martyna Kępa, Vanessa Florczak, Wiola Wołoszyn (blogerka Matka Wariatka) i Joanna Przetakiewicz, a także podopieczne Fundacji OnkoCafe. 

Wy również przyłączcie się do #ThinkPink!