„The Mister” - nowa książka autorki "50 twarzy Greya"

E. L. James - autorka książek o Christianie Greyu, które pokochały miliony na całym świecie, wraca z nową powieścią. Nowa książka autorki "50 twarzy Greya" będzie zatytułowana „The Mister” i jak podaje "Time" będzie to „erotyczna historia miłosna”.

Książka „The Mister” opowie historię wywodzącego się z arystokracji Maxima Trevelyana, który odziedziczył fortunę po rodzinnej tragedii oraz utalentowanej i pięknej Alessi Demachi. Akcja "pełnej pasji historii miłosnej" będzie rozgrywała się w Londynie, Kornwalii i na Bałkanach.

Autorka książki o Greyu, tak mówi o swojej nowej powieści „The Mister”:

Jestem niesamowicie podekscytowana, że w końcu pokażę światu ten namiętny romans. To opowieść o Kopciuszku na miarę XXI wieku. Maxim i Alessia poprowadzili mnie przez fascynującą podróż. Mam nadzieję, że czytelnicy zostaną zaciekawieni ich ekscytującą i zmysłową historią, tak jak ja podczas pisania i że podobnie jak ja, pokochają ich.

Czy książka „The Mister” powtórzy sukces książek o Greyu?

Seria książek o losach Christiana Greya zyskała ogromną popularność wśród czytelników na całym świecie. Trylogia Greya sprzedała się w 150 milionach egzemplarzy, a na jej podstawie powstały trzy części filmu z udziałem Jamiego Dornana jako Christiana Greya i Dakoty Johnson w roli Anastaci Steele.

Christian Grey to bohater erotycznej powieści "Pięćdziesiąt twarzy Greya” E. L. James, który przedstawia historię studentki literatury Anastasi Steel (Dakota Johnson) i zabójczo przystojnego biznesmena Christiana Greya (Jamie Dornan). Od pierwszego spotkania z Greyem, Ann jest zafascynowana mężczyzną. Chociaż czuje się onieśmielona, to coś ciągnie ją w kierunku znajomości z Greyem. Niedoświadczona i niewinna dziewczyna nie wie jeszcze, że Christian Grey opętany jest potrzebą sprawowania nad wszystkim kontroli i że pragnie jej na własnych, dość niezwykłych warunkach… Losy tej znajomości mogłyśmy śledzić w trzech częściach trylogii o Greyu, w którą z wypiekami na twarzy wczytywały się miliony.

Książka „The Mister” ukaże się już niedługo, bo 16 kwietnia 2019. Czy czytelnicy pokochają nowych bohaterów? Okaże się to już całkiem niedługo, ale z tego co zapowiada autorka, nowi bohaterowie dostarczą nam wiele wrażeń.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

My new passionate romance #TheMister releases on 16 April 2019. Details on my website.

Post udostępniony przez E L James (@erikaljames) Sty 24, 2019 o 5:51 PST