Joanna Kulig śpiewa "Między ciszą a ciszą" Grzegorza Turnaua

8 maja swoją premierę miał długo wyczekiwany serial Netflixa "The Eddy" z Joanną Kulig, która gra w nim wokalistkę jazzową. Z tej okazji Netflix wypuścił nagranie, na którym Joanna Kulig śpiewa znaną wszystkim piosenkę Grzegorza Turnaua "Między ciszą a ciszą", w scenerii serialu "The Eddy".

Wszyscy znamy niezwykłe zdolności wokalne polskiej aktorki, chociażby z filmu "Zimna wojna", gdzie Kulig fenomenalnie zaśpiewała "Dwa serduszka". Tym razem również mamy ciarki, kiedy Joanna Kulig śpiewa "Między ciszą a ciszą".

Warto przy tej okazji przypomnieć, że to nie pierwszy raz, kiedy Joanna Kulig wykonuje utwór "Między ciszą a ciszą". Aktorka miała już okazję śpiewać piosenkę Grzegorza Turnaua, kiedy brała udział w finale "Szansy na sukces" mając 16 lat. Wtedy Joasia była uczennicą drugiej klasy technikum hotelarskiego.

Joanna Kulig w serialu Netflixa "The Eddy"

Joanna Kulig w serialu Netflixa "The Eddy" gra Maję -  wokalistkę o niezwykłym głosie, borykającą się z problemem alkoholowym. 

Polskiej aktorce towarzyszą znani i cenieni aktorzy. Andre Holland (“Wysokie loty”) zagra Eliota - właściciela upadającego paryskiego klubu muzycznego, niegdyś znanego pianistę z Nowego Jorku. Amandla Stenberg (“Nienawiść którą dajesz”) to serialowa Julia, czyli nastoletnia córka Eliota, która nagle zjawia się w Paryżu i zmusza ojca do zmierzenia się ze swoją przeszłością. Tahar Rahim (“Prorok”) odegra postać Farida - współwłaściciela klubu, którego tajemnicze życie wciąż negatywnie odbija się na Elliocie i jego zespole, a Leila Bekhti (“Niezatapialni”) zagra wspierającą go żonę - Amirę.

Joanna Kulig o pracy na planie "The Eddy"

Jak przyznała Joanna Kulig w "Rezerwacji" Onetu, rola w "Zimnej wojnie" miała kluczowe znaczenie w obsadzeniu jej w serialu "The Eddy". "W ostatniej chwili trafiłam na casting. Zaraz po zobaczeniu przez twórców serialu filmu "Zimna wojna" dostałam zaproszenie na rozmowę z reżyserem, Damienem Chazellem, a potem na przesłuchanie".

Aktorka była już w zaawansowanej ciąży, a zdjęcia kręciła tuż po porodzie.

Zobacz także:

To było istne szaleństwo - przeżycia życia pod każdym aspektem. Moje największe wyzwanie zawodowe spotkało się z fizycznym wycieńczeniem z powodu opieki nad małym dzieckiem. - mówiła Kulig w "Rezerwacji"

Zobaczcie zwiastun serialu Netflixa "The Eddy" z Joanną Kulig.