Emma Corrin jako księżna Diana w „The Crown 4”

Serial Netfilxa „The Crown” o brytyjskiej rodzinie królewskiej cieszy się ogromną popularnością oraz jest głośno komentowany w mediach. Fani „The Crown” z niecierpliwością czekają na kolejne odcinki serialu. Wieść o tym, że powstanie 4. Sezon serialu na pewno ucieszyła jego fanów.  Już od dawna było wiadomo, że księżną Dianę zagra Emma Corrin. Chociaż początkowo do roli Diany typowano m.in. Florence Pugh z "Małej doboszki" oraz Lucy Boynton z "Bohemian Rhapsody. Ostatnio pojawiły się pierwsze zdjęcia z planu nowego sezonu serialu, na których możemy zobaczyć Emmę Corrin jako serialową księżną Dianę w czasach młodości.

Kim jest Emma Corrin?

O Emmie Corrin do tej pory nie słyszano zbyt wiele. 24 letnia aktorka, która w „The Crown 4” wcieli się w „Lady Di” wcześniej zajmowała się modelingiem oraz  pojawiła się jedynie w jednym odcinku serialu "Grantchester", a także w krótkometrażowym filmie "Alex's Dream". Producenci serialu postawili jednak na młodą, mało znaną aktorkę i twierdzą, że świetnie poradzi sobie w tej roli.

"Emma ma genialny talent, który natychmiast nas wszystkich zauroczył. (...) Poza niewinnością i urodą młodej Diany, ma w sobie również złożoność, a to jej pomoże pokazać tę niezwykłą kobietę, która najpierw była anonimową nastolatką, a potem stała się najbardziej wpływową kobietą swojego pokolenia" - powiedział Peter Morgan, czyli twórca serialu "The Crown".

Jak widać na najnowszych zdjęciach z planu „The Crown 4” Emma Corrin w roli księżnej Diany wygląda naprawdę świetnie i jest łudząco podobna do „Królowej ludzkich serc”.

A wy co myślicie o roli Emmy Corrin, przypomina księżną Dianę?