Tiktokerka pokazała, jak zmniejszyć optycznie czoło

Rose Valencia na Tik Toka dołączyła w 2020 roku i ma już ponad 8 tys. obserwujących. Na swoim profilu publikuje krótkie momenty z życia, triki urodowe i odpowiada na komentarze fanów. Ostatnio jeden z jej filmów stal się viralem, który ma już aż 38 tys. polubień. Wszystko dzięki trikowi, jakim podzieliła się kobieta.

Rose pokazała, jak optycznie można zmniejszyć sobie czoło, tylko przy pomocy makijażu. Jak wspomina w filmie, przez hormony w ciąży jej włosy stały się bardzo słabe i rzadkie. Szukała sposobów na optyczne zwiększenie ich objętość i tym samym zakrycie delikatnie czoła. Jak się okazuje, pomogły jej w tym spraye na odrosty.

W filmie Rose najpierw stosuje jaśniejszy odcień sprayu, od jej naturalnego koloru włosów, a potem delikatnie spryskuje wszystko ciemniejszym odcieniem, żeby efekt wydawał się naturalny. Ostatni krok to użycie standardowego, utrwalającego lakieru do włosów i gotowe!

@rose_valenciia

#foreheadgang #bigforeheadcheck #bigforehead #hairlinehack #hairhack #foreheadcheck #makeuphack #shapeshifter #momhack #foreheadgang0 #foreheadgang1

#foreheadgang2

Sposoby na zmniejszenie optyczne czoła

Jeśli w waszej drogerii nie znajdziecie akurat sprayu na odrosty, to nie martwcie się. Taki produkt to nie jedyny sposób na optyczne zmniejszenie czoła. Wystarczą wam kosmetyki, jakich używacie na co dzień. Świetnie sprawdzi się bronzer w kamieniu albo kremie. Przy porannym makijażu, zamiast konturować jedynie policzki, przejedźcie pędzelkiem albo gąbeczką po czole. Pamiętajcie, aby dobrze rozprowadzić produkt, żeby za mocno nie odznaczał się na waszej twarzy. Jeśli macie problem z dobraniem odpowiedniego koloru bronzera do waszej karnacji, to poproście o pomoc pracownika drogerii. Odcień produktu jest bardzo istotny, jeśli chodzi o konturowanie twarzy. Za jasny nie wykona swojego zadania, a za ciemny będzie wyglądał sztucznie.