Ten naszyjnik Anny Muchy skradł serca internautów. Czy gwiazda chce nam tą biżuterią coś przekazać? "A tymczasem idzie nowe"

Prawie 20 tys. polubień zyskało selfie Anny Muchy na jej instagramowym profilu. Delikatny makijaż, swobodnie skręcone włosy i ten naszyjnik! Pod zdjęciem pojawiła się setka pytań, gdzie można dostać taki modny dodatek. Gwiazda uprzedziła pytania obserwatorów i we wpisie dodała, że naszyjnik na długim łańcuszku pochodzi z kolekcji marki Berries Portrait of Feminity. Ten naszyjnik nie tylko stanowi piękny dodatek, ale też świadczy o empatii i zaangażowaniu - 10% z zakupionego egzemplarza przekazywane jest Centrum Praw Kobiet.

W kolekcji, z której część dochodu przekazywana jest fundacji, znajdziemy też modne sygnety oraz łańcuszki w srebrze i złocie z grafikami celebrującymi takie wartości jak miłość, wolność, przyjaźń, siła, macierzyństwo i kobiecość. Kolekcja Portrait powstała przy współpracy z artystka Anną Domańską.

Zdjęcie w ulubionym łańcuszku (przyłapałyśmy w nim gwiazdę na wielu zdjęciach) Anna Mucha podpisała enigmatycznie: "A tymczasem idzie nowe...". Chodzi o nowe zawodowe wyzwania czy o powiększenie rodziny? Pewnie dowiemy się już wkrótce.

Naszyjnik Anny Muchy: gdzie kupisz podobny?

Naszyjnik Anny Muchy to jeden z najmodniejszych modeli ostatniego sezonu. Naszyjnik na długim łańcuszku można nosić samodzielnie lub w towarzystwie kilku innych łańcuszków o różnych długościach. Taka biżuteria świetnie pasuje do letnich stylizacji: sukienek z dużym dekoltem i basicowych t-shirtów. Gdzie kupisz podobne modele biżuterii?