Krem CC+ z inteligentnym systemem pigmentów wprowadziła do swojej oferty polska marka Alkmie, której współzałożycielką jest Justyna Żukowska-Bodnar, ekspertka branży i trendestterka, która słynnie z komponowania świetnych, innowacyjnych formuł kosmetycznych. Jak działa inteligentny system pigmentów, który zastosowano w tym produkcie? Idealnie dostosowuje się do odcienia skóry! Nie tworzy efektu maski, ale mimo to zapewnia doskonałe krycie, wyrównanie koloru i efekt satynowego, naturalnego glow. To kolor, który na długo pozostanie na skórze, nie gromadząc się w jej zagłębieniach. Piękny efekt, jaki makijażowi zapewnia Krem CC+ Your Nude od Alkmie, potwierdzają internautki: 

Pierwszy raz krem CC tak dobrze sprawdził się na mojej twarzy. Nie czuję żadnego dyskomfortu czy podrażnienia jak zdarzało się po tego typu kosmetykach z innych firm. Ładnie wyrównuje koloryt. Naprawdę cera staje się promienna i ujednolicona. Nawet moje naczynka i zaczerwieniona giną lepiej niż po podkładzie, a przy tym jest lekki i fajnie się rozprowadza. (Marta)

Aplikuje się go jak klasyczny krem, małymi partiami na czystą, osuszoną skórę. Jako bazę makijażu warto dodatkowo zastosować ulubiony nawilżający krem lub serum. A żeby zachwytów było mało, to Krem CC+ ma również piękne wnętrze. W jego składzie znajdziecie komórki macierzyste bawełny arabskiej i skoncentrowane ekstrakty roślinne, które zapewniają wielostopniową ochronę przed promieniowaniem UVA, UVB (powinniśmy chronić się przed nim również jesienią i zimą), promieniowaniem podczerwonym IR i niebieskim światłem HEV, tym samym działają silnie antyoksydacyjnie, spowalniając procesy fotostarzenia skóry. Dodatkowo, ekstrakt z korzenia i olej z nasion marchwi wraz ze stabilną formą beta-karotenu poprawiają i ujednolicają koloryt skóry. Dzięki nim skóra wygląda świeżo i promiennie również bez makijażu. 

Całość uzupełniły składniki nawilżające i odżywcze, takie jak olej z awokado, roślinne emolienty z masła Shea oraz wysokocząsteczkowy kwas hialuronowy, które chronią skórę przed przesuszeniem. Efekt? Piękna cera zarówno w makijażu (dzięki inteligentnemu systemu pigmentów skrojona na miarę!), jak i po jego zmyciu - pełna świeżości i młodzieńczego glow

Krem CC+ Your Nude od Alkmie dostępny jest w 3 odcieniach - znajdziecie go TUTAJ. Spieszcie się, wróżymy mu szybkie osiągnięcie statusu "Sold out". 

Zobacz także: