"Tęczowe dzieci" i ich mamy na niezwykłych fotografiach

Niedawno pisałyśmy o aktorce Milli Jovovich, która zamieściła zdjęcie karmiąc piersią swoje "tęczowe dziecko". Tym określeniem nazywa się dzieci, które przyszły na świat niedługo po tym, jak kobiety utraciły ciążę. Tak było w przypadku aktorki.

Takich kobiet i historii jest dużo. Fotografka Alex Bolen z agencji Shutter Darling Photography stworzyła niezwykłą sesję mam i ich "tęczowych dzieci". Ich historie nie tylko poruszają, ale dają siłę kobietom, które niedawno straciły dziecko. 

Zobaczcie wspaniałe fotografie Alex Bon i przeczytajcie wzruszające historie mam.

Milla Jovovich wyznała, że ma "tęczowe dziecko"

Jakiś czas temu Milla Jovovich wyznała, że dwa lata wcześniej, będąc w czwartym miesiącu ciąży rozpoczęła się u niej przedwczesna akcja porodowa. Konieczne było wykonanie aborcji. "Powiedziano mi, że podczas całego zabiegu muszę być przytomna. To było jedno z najstraszniejszych doświadczeń w moim życiu. Wciąż mam przez to koszmary. Byłam samotna i bezbronna." - mówiła wówczas Jovovich, która zdobyła się na szczere wyznanie w związku z próbami zaostrzenia przepisów aborcyjnych w stanie Georgia. 

Aktorka wspomina, że informacja o kolejnej ciąży wywołała u niej mieszane uczucia:

Po tym jak dowiedziałam się, że jestem w ciąży, miałam mieszane uczucia, od całkowitej radości do przerażenia. Ze względu na mój wiek i utratę ostatniej ciąży, nie chciałam zbyt szybko przywiązać się do dziecka. To oczywiście nie było zabawne. W ciągu ostatnich miesięcy wraz z moją rodziną żyłam jak na szpilkach, czekając na wyniki badań i spędzając większość czasu w gabinetach lekarskich.

Teraz aktorka jest szczęśliwą mamą trzech córek i dzieli się swoimi doświadczeniami z innymi mamami.

Jeśli chciałabyś się podzielić swoją historią, napisz do mnie: malgorzata.malinowska@burdamedia.pl

Zobacz także: