Znaki zodiaku, które do siebie nie pasują

Podobno większość z nas nie wierzy w horoskopy, ale prawie wszyscy je czytamy, zwłaszcza gdy dotyczą miłości i mówią o naszym związku. Coś w tym jest, a nawet więcej niż coś, ponieważ układ gwiazd i planet ma wpływ na nasze życie, a w znakach zodiaku ukryte są pewne cechy naszego charakteru.

Jak wytłumaczyć fakt, że niektóre znaki zodiaku kompletnie się ze sobą nie dogadują, a inne nadają na tej samej "fali". Idąc tym tropem i chcąc stworzyć prawdziwą relację, lepiej sprawdzić spod jakiego znaku zodiaku jest nasza druga połówka, żeby z czasem nie doznać rozczarowania. Właśnie dlatego przybliżymy wam ten temat i zdradzimy, które znaki zodiaku nie powinny wchodzić ze sobą w poważne relacje. To zaoszczędzi nam rozczarowania i uchroni przed toksyczną relacją.

Jak się okazuje istnieją cztery grupy, do których przypisane są konkretne znaki zodiaku. Grupy te mają pewne swoje cechy, które pozwalają im mieć takie ,a nie inne podejście do życia i do ludzi. Oto one:

Woda: Rak, Skorpion, Ryby. Osoby z tej grupy są wrażliwe i bardzo emocjonalne. Mają głęboko rozbudowane życie uczuciowe i tego samego oczekują od partnera. Kiedy się zakochają potrafią kochać z całego serca i bardzo namiętnie.

Ogień: Baran, Lew, Strzelec. To silne, ambitne i zdeterminowane osoby. Na co dzień nie lubią nudy i ciągle szukają przygód. Czerpią życie pełnymi garściami, wtedy czują się szczęśliwe.

Ziemia: Byk, Panna, Koziorożec. Z natury praktycznie i racjonalnie podchodzą do życia. To analityczne umysły, ale również bardzo emocjonalne. Cierpliwość i pracowitość to ich domena. 

Powietrze: Bliźnięta, Waga, Wodnik. Osoby z tej grupy są kreatywne i analityczne. Chcą zmieniać świat na lepszy i snują długie rozmowy nad tym, jak to zrobić.

Patrząc na powyższe grupy i cechy poszczególnych znaków zodiaku, można wyróżnić sześć par, które nie powinny stworzyć związku, bo są skazani na związek toksyczny.

W naszej galerii zdradzamy wam, jakie to kombinacje znaków zodiaku. Czy jesteście na tej liście?