To najpiękniejsza sesja jaką w swoim portfolio ma jedna z najpopularniejszych polskich marek, Chylak. Klimatyczne czarno-białe zdjęcia autorstwa Mag Juchnik pokazują piękno macierzyństwa: chwile czułości i wielkiej siły matczynej miłości, bez retuszu i zbędnych sztucznych póz -  pełna naturalność i szczerość. Te zdjęcia magicznie mówią wszystko o macierzyństwie!

Chylak: Bycie mamą jest super, ale to nie jedyna rola kobiety

 W tym poruszającym projekcie fotograficznym wystąpiły: aktorka Agnieszka Grochowska, założycielka sklepu vintage Crush  - Justyna Konczewska i specjalistka w dziedzinie public relations, Zuzanna Ciszewska. Nie wystąpiły oczywiście same, ale ze swoimi pociechami. Ta piękna sesja ma równie piękną ideę! Celem projektu było pokazanie kobiet, które macierzyństwo łączą z pasjami, i to z wielkim powodzeniem. Choć na pewno nie bez poświęceń i tych słabszych chwil, jakie mamy wszystkie. 

„Świat stawia przed kobietami wiele wyzwań. Imponuje nam to, że potrafią one łączyć różne role i zadania, które często wydają się niemożliwe do pogodzenia”, mówią twórcy projektu.

Jak zrodził się pomysł na tę sesję? „Zainspirował nas do kontynuacji podobnego spojrzenia na kobiety, dla których tworzymy naszą markę. Chcemy pokazywać ich siłę i piękno, w naturalnych stylizacjach.”, powiedzieli Stanisław Boniecki i Ania Jóźwiak, których projekt zbiegł się z narodzinami ich dziecka.I wszystko jasne!