Zdjęcia ślubne: ten najważniejszy dzień w życiu

Zjawiskowa suknia, długi tren, romantyczne gesty i ten jeden jedyny czekający przed ołtarzem. Wiele kobiet marzy o dniu ślubu i od dziecka reżyseruje każdy szczegół tej ceremonii. A jednak jak się okazuje, trudno przewidzieć przebieg wydarzeń tej ceremonii i odbywającego się po niej przyjęcia. Bardzo szybko okazuje się, że nerwy, oczekiwanie i wielkie skrajne emocje biorą górę nad rozsądkiem i opanowaniem. Twarzą w twarz z ukochaną osobą, która składa ci przysięgę wiecznej miłości i wierności, trudno powstrzymać łzy wzruszenia. Ciężko o to samo, gdy widzimy twarz zapłakanych rodziców, którym ciężko pogodzić się z zakończeniem pewnego etapu w życiu. 

ZOBACZ TEŻ: To najlepsze zdjęcia ślubne 2018 świata. Jest też zdjęcie z Polski

Spróbuj nie uronić łezki, niejeden pan młody nie potrafił

Trzeba przyznać, że bywa i tak, że ogrom emocji jest tak przytłaczający, że nie wiadomo kiedy jest już poranek, a ty na bosaka zastanawiasz się czy nawet przywitałaś się ze wszystkimi gośćmi i co się tak naprawdę wydarzyło (mówimy tu naprawdę tylko o nadmiarze emocji). Właśnie podczas tego specjalnego dnia ważną osobą oprócz waszej dwójki i gości, powinien być fotograf, który uchwyci najpiękniejsze momenty oraz zapisze na zawsze w naszej pamięci. 

ZOBACZ TEŻ: Zakochani robili zdjęcia ślubne, gdy usłyszeli ogromny huk. Młoda para z Bejrutu wspomina wybuch

Ustalmy też jedną kwestię - jeśli nie zgadzasz się już z pierwszymi zdaniami tego artykułu i nigdy nie marzyłaś o ślubie, nie czuj się kimś dziwnym. Autorka tego tekstu też nigdy nie projektowała sobie tego dnia i nadal jest dla niej czymś tak abstrakcyjnym jak kadry z bollywoodzkich filmów. Emocje, które tego dnia ogarniają jednak grupę bliskich nam ludzi, są obezwładniające bez względu na nasze podejście do tego typu ceremonii. Przekonacie się o tym oglądając zdjęcia z naszej GALERII, które zostały wyróżnione w konkursie fotografii ślubnej twórców skupionych wokół społeczności This Is Reportage.

Te kadry pokochają ci, którzy czekają na ceremonię ślubną, albo mają za sobą emocje tego pięknego dnia. Może nie przekonają nieprzekonanych ani "ślubosceptyków", ale uchwycone momenty i emocje są czymś naprawdę wyjątkowym i chwytającym za serce. 

Niech ten pierwszy wyloguje się z Instagrama, kto nie wzruszy się na widok karmiącej mamy szykującej się do ślubu, roześmianej prababci otoczonej wianuszkiem drużb czy cierpliwie czekającego na swoich państwa psiaka w eleganckiej muszce, który z pewnością nie może się doczekać już weselnego tortu.

Zobacz także:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Valter Antunes - Fotolux (@fotolux_wedding) Wrz 21, 2020 o 7:47 PDT

Te zdjęcia ślubne to emocjonalna bomba! 

Żadnej inscenizacji, dopiętego na ostatni guzik scenariusza, żadnych póz - tylko czyste, naturalne zdjęcia zrobione przez najlepszych fotografów na świecie. Zobaczcie sami:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez This is Reportage (@thisisreportage) Paź 10, 2020 o 12:20 PDT