Te stroje do ćwiczeń są tak wygodne i piękne, że będziesz chciała je nosić nawet wtedy, gdy siłowni nie miałaś nawet w planie

Instagram @dusiaduu

Do trendu athleisure nie trzeba było nas długo namawiać - sportowe ubrania noszone na co dzień, to najlepsze, co zdarzyło się w całej historii mody. I jak każdy trend - ewoluuje wraz z sezonami. Dziś crop topy, wycięte sportowe staniki i legginsy nosimy na co dzień, nie tylko na siłownię. Jak zestawiać je tak, by nie wyglądać dosłownie jak z treningowej sali? Weź przykład z pomysłowych instagramerek, które sztukę łączenia trendów opanowały do perfekcji. Najpopularniejsze instagramerki, zakochane w modzie użytkowej, dają modzie niezły wycisk i trenują ją zupełnie na własnych zasadach.

Łączą dresy z klasycznymi trenczami, sneakersy noszą przez cały rok, zamiast zmarzniętej kostki podciągają wysoko na nogawki skarpety, a sportowe staniki zakładają do marynarek i eleganckich torebek. W takim stroju możesz iść na siłownię, lub ...w ostatniej chwili rozmyślić się i skoczyć na pizzę z przyjaciółką.

Modne buty sportowe

Idealne buty sportowe? Bez dwóch zdań sneakersy! Nosimy je od kilku sezonów do niemal wszystkiego! Bo do wszystkiego pasują - do sukienek, dresów, garniturów i wiosennych płaszczy. Ten trend zostanie z nami jeszcze na długo i nic nie zapowiada rychłego zmierzchu najwygodniejszych butów w jakie ubierali nas dotychczas projektanci mody. 

Jakie modele sneakersów będą najmodniejsze w najbliższych sezonach? Wielkie come backi najbardziej kultowych linii znanych marek: Sprandi, Nike Air Jordan, New Balance 550, Reebok Classic CLUB C 85 VINTAGE i Adidas Originals. 

Stroje do ćwiczeń: najpiękniejsze zestawy treningowe od polskich marek

Zobacz naszą galerię strojów do ćwiczeń polskich marek (nasze TOP 3 to Hibou, Nago, Elementy), o których marzą stylistki i redaktorki mody: