Modne kolory paznokci na 2020: żółty, niebieski i...czarny 

To, że kolor żółty króluje na paznokciach w ciepłych miesiącach nikogo nie dziwi, tak samo niebieski - w końcu został okrzyknięty kolorem roku przez instytut Pantone. Wśród gwiazd zauważamy też inny tren w manicure, a mianowicie...czarne paznokcie! Można powiedzieć, że czarny lakier do paznokci stał się trochę jak słynna "mała czarna" - pasuje do wszystkiego i dodaje stylizacji elegancji. Jeśli nie jesteś gotowa na czerń, styliści paznokci w tym sezonie wskazują również  na głęboką, spokojną zieleń. Jak zwykle moda nie zapomina też o fankach klasyki i minimalizmu: delikatne róże i kolory nude, wciąż są na topie.

W ramach Szaleństwa zakupów w dniach 22-26.05.2020 kupicie w Drogerii Pigment lakiery do paznokci w waszych wymarzonych kolorach. Szczegóły promocji poniżej:

Modne wzorki na paznokcie: wiona/lato 2020

Najmodniejsze wzorki na paznokcie? Kolorowy french i oczywiście geometryczne wzory. W naszej galerii znajdziesz takie, które na pewno będziesz w stanie wykonać samodzielnie w domu, nawet jeśli uważasz się za totalny antytalent w tej materii.