Paznokcie na lato 2020 - najważniejsze trendy manicure na wakacje

Oto lista wiodących trendów w malowaniu paznokci na lato 2020:

  • wielokolorowy manicure
  • brokatowe lub metaliczne paznokcie
  • nude manicure i french manicure
  • kolorowe wzory na paznokciach
  • zdobienia biżuteryjne, perełki i cyrkonie
  • matowy manicure

Modne kolory paznokci na lato: żółty, niebieski i...czarny 

Skupmy się na kolorach, które są modne w tym sezonie. Jak malować paznokcie na lato, by były trendy? To, że kolor żółty króluje na paznokciach w ciepłych miesiącach nikogo nie dziwi, tak samo niebieski - w końcu został okrzyknięty kolorem roku przez instytut Pantone. Wśród gwiazd zauważamy też inny tren w manicure, a mianowicie...czarne paznokcie! Można powiedzieć, że czarny lakier do paznokci stał się trochę jak słynna "mała czarna" - pasuje do wszystkiego i dodaje stylizacji elegancji. Jeśli nie jesteś gotowa na czerń, styliści paznokci w tym sezonie wskazują również  na głęboką, spokojną zieleń. Jak zwykle moda nie zapomina też o fankach klasyki i minimalizmu: delikatne róże i kolory nude, wciąż są na topie.

Zobacz też: Jak zrobić manicure hybrydowy w domu krok po kroku?

Modne wzorki na paznokciach na lato 2020

Najmodniejsze wzorki na paznokcie? Kolorowy french i oczywiście geometryczne wzory. W naszej galerii znajdziesz takie, które na pewno będziesz w stanie wykonać samodzielnie w domu, nawet jeśli uważasz się za totalny antytalent w tej materii.

Zobacz: Jaki kolor paznokci będzie pasował do Twojego nastroju?

Modne paznokcie na lato 2020 - kwiatki i tęcza

Znudził ci się klasyczny manikiur i szukać czegoś wyjątkowo wakacyjnego? Wybierz popularny wśród gwiazd Instagrama trend na daisy nails. Kliknij w link i zobaczcie, jakie piękne stokrotki można wymalować na paznokciach!

Równie popularny jest wzór tęczy, który wykonasz wieloma kolorami - od żółtego po niebieski czy fioletowy. Taki manikiur wymaga trochę wprawy i pracy, ale gwarantujemy, że efekt zrobi wrażenie!

Zobacz też: Biżuteryjny manicure - to prawdziwy hit na Instagramie