Andrzej Piaseczny w "Tańcu z gwiazdami"

Wszystko wskazuje na to, że program "Taniec z gwiazdami" wraca w odmienionym składzie. Odkąd ujawniono skład tegorocznej edycji show, w Internecie fani programu nie kryją rozczarowania. "Połowy osób nie znam. To są te gwiazdy?, "Najgorsza edycja ze wszystkich. Jak się skończyły gwiazdy, to dajcie sobie spokój" - piszą na profilu w mediach społecznościowych. Tym, którzy na bieżąco nie śledzili, na końcu znajdziecie sylwetki uczestników programu. Jesteśmy ciekawe, czy znacie wszystkie gwiazdy?

Tymczasem najnowsze doniesienia serwisów plotkarskich mówią o zmianie w składzie jury programu. Do tej pory zasiadali w nim: Iwona Pawlović, Andrzej Grabowski i Michał Malitowski. Jak donosi Pomponik.pl w jesiennej edycji dołączy jeszcze jeden juror. Kto nim będzie?

Andrzej "Piasek" Piaseczny" ma być czwartym jurorem w programie. Informator serwisu zdradza szczegóły:

Andrzej od lat jest wielkim fanem "Tańca z gwiazdami" i zawsze uwielbiał oglądać zmagania kolegów na parkiecie. Kiedy dostał propozycję zasiadania w jury, nie wahał się ani chwili.

Czekamy teraz na oficjalne potwierdzenie informacji ze strony stacji lub samego artysty.

Izabela Janachowska poprowadzi "Taniec z gwiazdami"

Kolejnych zmian ciąg dalszy. Widzowie przyzwyczaili się już do znanego i lubianego składu prowadzących. Krzysztof Ibisz i Paulina Sykut-Jeżyna od lat prowadzili program. Okazuje się, że stacja zatrudniła do tego duetu jeszcze jedną prowadzącą. Będzie nią Izabela Janachowska, tancerka, która przed laty brała udział w programie. Na parkiecie tańczyła między innymi z Wojciechem Medyńskim, Radosławem Majdanem czy Rafałem Brzozowskim.

Taniec to moja pierwsza miłość, której poświęciłam połowę życia. Powrót do "Tańca z Gwiazdami" jest więc dla mnie jak powrót do domu, do korzeni. Ale wracam w całkiem nowej roli i nie ukrywam, że to wielkie wyzwanie - powiedziała dla serwisu Pomponik.pl

Gwiazda dodaje, że trochę się stresuje, ale cieszy się, że może liczyć na wsparcie pozostałych prowadzących. "Trema prowadzącej to coś zupełnie innego, niż nerwy, jakie przed występem czuje tancerka. Ale bardzo się cieszę na to nowe zadanie. I jestem wdzięczna, że będę mogła liczyć na wsparcie tak doświadczonego duetu, jak Paulina i Krzysztof. Kochani, jesteście na mnie gotowi? Mam nadzieję, że zasłużę na "dyszkę" od widzów!"

Ostatnio Izabela Janachowska na swoim Instagramie poinformowała o zmianach i rozpoczęciu nowego rozdziału w życiu:

Poznajcie uczestników programu "Taniec z gwiazdami":