Nowa kolekcja &Other Stories: 6 setów dla mamy i córki w stylu matchy-matchy

To pierwsza taka kolekcja w portfolio popularnej marki &Other Stories, która stworzyła 6 pasujących do siebie setów dla kobiet i dziewczynek w wieku od 1,5 roku do 8 lat. Inspiracją do stworzenia tej wyjątkowej kolekcji była szczególna naturalna więź. Cenimy mądrość naszych mam czy jedyną w swoim rodzaju czułość naszych babć - wzorce są ważne dla dorastającej dziewczynki, by mogła stać się w przyszłości świadomą i mądrą kobietą. &Other Stories postanowiło podkreślić piękno tej relacji i stworzyło 6 dopasowanych do siebie setów w stylu matchy- matchy.

Trudno oprzeć się widokowi mamy i córki w podobnych stylizacjach. Zwłaszcza tych stworzonych przez markę - gwarantujemy, że nawet jeśli nie masz wokół siebie takiej małej istoty, to zapragniesz jedną rzecz z setów z nowej kolekcji. Romantyczną sukienkę w stylu baby doll, malowaną w kwiaty jak z "Tajemniczego ogrodu", czy tę z angielskiej koronki z marszczeniem, falbankami na rękawach i rozkloszowanym dołem.

Więcej zdjęć z nowej kolekcji &Other Stories znajdziesz w naszej GALERII

Nowa kolekcja &Other Stories: romantyczne stylizacje dla kobiety i dziewczynki (materiały, cena)

"Kolekcja stworzona w paryskim atelier &Other Stories pełna jest romantycznego uroku i elegancji, przywodząc na myśl leniwe letnie dni w ogrodzie. Jest wyrazem ponadczasowej pasji do mody i osobistego stylu przekazywanych z pokolenia na pokolenie poprzez wyjątkowe relacje kobiet i dziewczynek. Na każdym etapie życia pełne miłości i zaufania", tak o kolekcji opowiada Marthe Bianchi, projektantka &Other Stories. 

Co warto podkreślić, kolekcja powstała z przyjaznych dla środowiska materiałów. To pierwszy raz w historii, kiedy marka &Other Stories zastosowała np. farbowane roślinnie materiały. Do produkcji tego w odcieniu jasnego różu wykorzystany został pigment pozyskany z marzany sercolistnej, kwitnącej rośliny z rodziny kawowców. Stylizacje w kwiecisty wzór w odcieniu szałwiowej zieleni powstały z materiału Tencel™ lyocell i lnu. Ceny projektów mieszczą się w granicach od 120 do 390 zł. 

Kolekcja będzie dostępna w wybranych sklepach & Other Stories i na stories.com od 18 maja 2021 r.


 

Zobacz także: