Thylane Blondeau idąc w prestiżowym pokazie kolekcji Jean Paul Gaultier miała zaledwie cztery lata. Media natychmiast okrzyknęły ją najpiękniejszą dziewczynką świata. Jeszcze głośniej o małej modelce zrobiło się po tym, jak wzięła udział w sesji zdjęciowej dla magazynu "Vogue". Mimo że miała tylko 10 lat, na jej twarzy wykonano pełny makijaż i ubrano ją w nieadekwatne do wieku stroje. Część opinii publicznej uznała sesję za próbę seksualizacji kilkulatki. W wyniku skandalu pracę straciła naczelna magazynu, Carine Roitfeld. Od tego czasu minęło już 10 lat. Thylane Blondeau wciąż robi zawrotną karierę w modelingu. Jak dziś wygląda?

Jak dziś wygląda najpiękniejsze dziecko świata, Thylane Blondeau?

Urodziła się 5 kwietnia 2001 roku w Aix-en-Provence we Francji. Jej ojciec to Patrick Blondeau, były piłkarz zawodowy, który grał w topowych klubach oraz reprezentacji Francji. Matką Thylane Blondeau jest Veronika Loubry - projektantka mody i prezenterka telewizyjna. 

Od spektakularnego początku kariery Thylane Blondeau nie traci popularności.  Kilkukrotnie trafiała do zestawienia "100 Najpiękniejszych Twarzy" magazynu "TC Candler". Na swoim koncie ma współpracę z najbardziej prestiżowymi domami mody, m.in. Dolce&Gabbana, czy Cacharel. W 2015 roku zadebiutowała jako aktorka - zagrała w filmie dla dzieci "Bella i Sebastian 2". W 2018 roku założyła natomiast własną markę odzieżową, Heaven May. 

Ponadto, Thylane Blondeau jest niezwykle popularna w sieci. Modelka zgromadziła na swoim Instagramie @thylaneblondeau ponad 4 mln fanów!

W naszej galerii możecie zobaczyć, jak obecnie wygląda Thylane Blondeau.