Kate Middleton miała romans z Rupertem Finchem

- Kate i Rupert tworzyli idealną parę – pisze Katie Nicholl – ekspertka od historii brytyjskiej rodziny królewskiej. – On był uwielbiany przez kolegów i bardziej doświadczony – mówi dziennikarka, wspominając 2001 rok. Dodaje jednak, że po pewnym czasie stabilna relacja Kate i Ruperta zaczęła chwiać się w posadach.

Photo: Kate Middleton w sukience z kolekcji Natashy Rufus Isaacs - żony byłego chłopaka / Getty Images

Kate Middleton i początki miłości do księcia Williama

Pierwszy rok związku Kate Middleton i Ruperta Fincha był rokiem zabawy, nocnych studenckich imprez i korzystania z życia. Gdy zaczął się drugi rok studiów, Kate bardzo często wracała do domu prosto po zajęciach. Imprezy przestały ją interesować. Spotykała się tylko z małą grupą przyjaciół, w której m.in. był książę William.

Zobacz też: Ulubiona szminka Kate Middleton - nie rozstaje się z nią od lat!

Photo: Ślub Rufusa Fincha i Natashy Rufus Isaacs / Getty Images

Książę William szukał normalności. Kate Middleton spokoju i miłości

- Książę William szukał normalności i to był też coś, czego potrzebowała Kate – opowiada Katie Nicholl. – Kate marzyła o spędzaniu spokojnych wieczorów w gronie przyjaciół i kochających ludzi. Imprezy nie były jej już potrzebne. Tak powoli zaczęła się zakochiwać w przyszłym mężu. Przyjaźń przeradzała się w coś więcej.

Zobacz też: Jak Kate poznała księcia Williama? Wszystko, czego nie wiedzieliście o ich związku

Photo: Rufus Finch i Natasha Rufus Isaacs w tym roku powitali na świecie trzecie dziecko / Getty Images

Kate Middleton i Rupert Finch – rozstanie

Niedługo potem Kate Middleton i Rupert Finch przestali być parą. Wciąż są dobrymi znajomymi. Znany na Wyspach prawnik i jego żona Natasha Rufus Isaacs żyją w bliskich relacjach. Kate i William pojawili się na ślubie pary w 2013 roku.

Lady Natasha Rufus Isaacs i Rufus Finch w tym roku powitali na świecie trzecie dziecko. Żona prawnika stworzyła własną marką modową Beulah, której wielką fanką jest m.in. Kate Middleton.

 

Zobacz piękne granatowe sukienki w stylu Kate Middleton!