Jak mieć lepszy seks?

Prawdopodobnie największe znaczenie w dobrym seksie i udanym życiu intymnym mają nasze poranne zwyczaje, przynajmniej tak twierdzą badacze tego tematu. Agencja OnePoll na zlecenie firmy Sleepopolis wykazała w badaniach, że całkiem dobrym rozwiązaniem dla lepszych doznań w łóżku z partnerem jest... ścielenie łóżka każdego dnia rano (sic!).

Zestawiono nawyki w składaniu pościeli z hobby, cechami charakteru i właśnie satysfakcją z życia seksualnego. Badanie przeprowadzono na grupie reprezentatywnej dwóch tysięcy osób. Wygląda na to, że to osoby bardziej pracowite silą się na ścielenie łóżka każdego dnia - ta determinacja przekłada się też na zachowanie w łóżku wieczorem. Bardziej się staramy zadowolić partnera i siebie, jeśli nie odpuszczamy łatwo codziennych obowiązków. Poza tym pracusie częściej uprawiają seks w tygodniu (nie tylko raz).

Badania mogą się wydawać dość dziwne, jednak może pora przyjrzeć się uważniej swoim porannym zwyczajom? Większe zaangażowanie zazwyczaj równa się lepszy seks, nie sądzicie?