Ta dziewczyna wygląda jak księżna Diana

Rose Nora Anna to holenderska youtuberka i tiktokerka. Łącznie śledzi ją ponad 200 tysięcy obserwujących. Rose interesuje się modą i urodą, szczególnie inspirowaną latami 70. XX wieku. Na swoich mediach społecznościowych pokazuje, jak odtwarza stylizację i fryzury z innych epok. 

Ostatnio dziewczyna założyła również kanał na Youtubie. Jednym z jej pierwszych filmów był lookbook, w którym pokazała jak stworzyć stylizacje inspirowane stylem młodej księżnej Diany. Kiedy skończyła, uderzająco przypominała królową ludzkich serc. Rose podobny instruktaż wrzuciła na swojego Tik toka. Tam skupiła się na kultowej fryzurze księżnej Walii. Film ma już ponad cztery miliony wyświetleń. Ludzie nazywają influencerkę "sobowtórem księżnej Diany" i sugerują, że to ona powinna była zagrać ją w serialu „The Crown”. 

 

Jak zrobić fryzurę w stylu księżnej Diany?

Księżna Diana już za życia była ikoną i inspiracją dla wielu kobiet. Dzisiaj dalej pragniemy wyglądać, jak młoda królowa ludzkich serc. Jej styl powrócił do mody szczególnie za sprawą czwartego sezonu „The Crown”. Tam w rolę Diany wcieliła się Emma Corrin i przypomniała nam, dlaczego księżna była uwielbiana przez tłumy i miała tak duży wpływ na ludzi na całym świecie. Jak Rose udało się do perfekcji odtworzyć fryzurę księżnej Diany? W filmie na Tik toku dziewczyna zdradziła, że inspirowała się artykułem z 1918 roku. Jak więc stworzyć boba w stylu księżnej Walii? 

Rose zaczęła od podzielenia włosów na sekcje. Później zakręcała suszarko-lokówką pasma przy szyi. Warstwowo przechodziła coraz wyżej, dzięki czemu jednocześnie wywijała włosy i nadawała fryzurze objętości. Następnie zaznaczyła przedziałek na boku głowy i zaczesała grzywkę do góry. Na koniec spryskała całość lakierem i gotowe! 

@70srose

The tutorial you all have been waiting for ##70s ##80s ##1980s ##princessdiana ##ladydiana ##ladydi ##vintage ##retro ##edgeofseventeen

Edge of Seventeen - Stevie Nicks

Jeśli wolicie bardziej nowoczesną wersję fryzury, wypróbujcie modern Diana bob. W tym cięciu długość włosów ma drugorzędne znaczenie. Mogą one sięgać do brody, lub być trochę dłuższe. Główną rolę we fryzurze grają natomiast warstwy. Chodzi o objętość i charakterystyczne cieniowanie. Takie cięcie bardzo łatwo później wystylizować. Będziesz do tego jedynie potrzebować grubej szczotki i lakieru do włosów!

 

 

Zobacz także: