Sześcioraczki z Tylmanowej robią furorę zdjęciem z wakacji

W maju 2019 roku wszyscy żyliśmy informacją o narodzinach pierwszych sześcioraczków w Polsce i śledziliśmy ich losy. "Taka ciąża zdarza się raz na 4,7 miliarda wszystkich ciąż na świecie, to bardzo rzadki przypadek" - mówiła rzeczniczka Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie, Maria Włodkowska.

Cztery dziewczynki i dwóch chłopców przyszło na świat w 29. tygodniu ciąży w wyniku cesarskiego cięcia. "Dzieci urodziły się w zaskakująco dobrym stanie, jak na sześcioraczki", mówili lekarze z krakowskiego szpitala.

Zosia, Kaja, Nela i Malwina, Filip i Tymon w maju skończyły 2 latka. Rodzice niedługo po narodzinach założyli dzieciom konto na Instagramie, gdzie od czasu do czasu zamieszczają aktualne zdjęcia. Nie dzieje się to często, ponieważ na co dzień mają pełne ręce roboty.

Dwa dni temu mama sześcioraczków zamieściła na Instagramie najnowsze zdjęcie z wakacji nas morzem. Ku zaskoczeniu Internautów udało jej się uchwycić wszystkie dzieci na jednym zdjęciu. Fotografia robi furorę w sieci.

Sześcioraczki z Tylmanowej: "Ależ one wyrosły"

Ci, którzy śledzą konto sześcioraczków nie mogą wyjść z zachwytu. 

"Ogarnąć 7 dzieci na - plaży SZACUN",

"Kiedy oni tak wyrośli! To już poważne towarzystwo",

"Właśnie jestem ze swoją trójka w Sopocie. Z nami jest szwagierka ze swoją trójką. Powiem tak: brawo dla Państwa już za samo zrobienie zdjęcia całej gromadce" - piszą w komentarzach.

My też nie możemy uwierzyć, jak ten czas szybko leci i jak zmieniły się sześcioraczki!