Dorota Szelągowska pokazała zdjęcie z synem

Aż trudno uwierzyć, że Dorota Szelągowska ma już 20-letniego syna. Antoni Sztaba ostatnio obchodził urodziny i przestawił licznik na dwójkę z przodu. Z tej okazji Dorota Szelągowska zamieściła zdjęcia z synem. Patrząc na fotografie widać, że niedaleko pada jabłko od jabłoni. Szczególnie ujmujące jest archiwalne zdjęcie Doroty Szelągowskiej z 2-letnim Antkiem.

Dekoratorka wnętrz obok zdjęć zamieściła wzruszający wpis:

Zero oraz trzy. Tyle różni te zdjęcia. Na pierwszym mój Syn ma 2 lata, dziś kończy 20. Za to ja z pierwszego jestem o 3 lata starsza, niż on dziś. Matematyka jest fajna, tak jak rodzicielstwo, tylko chyba więcej w niej logiki. Kocham go najbardziej na świecie, jestem dumna wciąż, czasem doprowadzona do szału, często zaskoczona i nie wiedziałam, że jeden człowiek może tak dopełnić wszystko i na zawsze. Bądź szczęśliwy we wszystkim co robisz.

Pod wpisem Szelągowskiej na Instagramie, znajomi i przyjaciele gwiazdy przesyłają gratulacje i życzenia dla jubilata. 

"Antua jest debeściakiem!!! Wiem to nie od dziś! Możesz pękać z dumy, ale lepiej się trzymaj bo podejrzewam, że jeszcze się powodu do dumy tej naj!!! zbierają. Nie mam wątpliwości" - napisała Natalia Kukulska.

Z kolei Maciej Dowbor nie może wyjść z podziwu, że Dorota ma już dorosłego syna:

To jest niesamowite ze jesteśmy rówieśnikami (a nawet jestem starszy), a Ty masz syna-dorosłego wielkiego faceta - napisał dziennikarz.

Przeczytaj także:

Syn Doroty Szelągowskiej podzielił się przejmującą historią

Antoni Sztab, syn Doroty Szelągowskiej z okazji swoich 20-urodzin postanowił podzielić się wzruszającą historią z dnia swoich narodzin. Mało brakowało, a doszłoby do tragedii.

Wczoraj, jeszcze jako nastolatek, usłyszałem od własnej rodzicielki (cudownej), że podczas mojej operacji pojawiania się na świecie zaczął pisać się krótkometrażowy scenariusz, którego zakończeniem miało być moje własne nieprzeżycie. Scenariusz finalnie nie przeszedł - jednak udało się przeżyć - napisał na Instagramie Antoni.

To Cię może zainteresować:

Antoni Sztaba - kim jest syn Doroty Szelągowskiej?

Antoni Sztaba po maturze w 2020 roku rozpoczął studia na Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej im. L.Schillera w Łodzi. To wiązało się z wyprowadzką z rodzinnego domu, o czym niejednokrotnie ze smutkiem mówiła Dorota Szelągowska. "Mój syn właśnie się przeprowadza do Łodzi, bo dostał się na aktorstwo w tamtejszej Filmówce. Nie widzisz uśmiechu, ale jestem cholernie dumna. Po prostu jestem mamą i co mam ci powiedzieć? Dziecko mi się z domu wyprowadza! Ale najważniejsze, że poszedł za swoimi marzeniami. Trzeba teraz mu tylko pozwolić odlecieć" - mówiła rok temu w wywiadzie dla "Vivy!" słynna dekoratorka wnętrz.

Szelągowska niejednokrotnie podkreślała, że zawsze będzie wspierać syna w jego wyborach:

Oczywiście rozmawialiśmy o tym, co w mediach jest dobre a co złe. On też trochę w tym żyje, więc sam takie rzeczy widzi. Na pewno nie mam prawa zakazać mu pójść własną drogą. Syn dokonał wyboru, a ja mogę go tylko wspierać.

Antoni Sztaba ma już na swoim koncie debiut aktorski. Zagrał m.in. w serialu "Na Wspólnej" i występował na deskach teatralnych w spektaklach "Chłopcy z motylkami" oraz "Magiczny las".

Przeczytaj również: