Sylwia Wysocka brutalnie pobita. Ma złamany kręgosłup w kilku miejscach. Co stało się aktorce "Plebanii"?

„Plebania”, „Ojciec Mateusz” czy „Na Wspólnej” – to seriale, w których grała Sylwia Wysocka. Polskie media obiegła właśnie informacja, że aktorka została brutalnie pobita, w wyniku czego trafiła do szpitala z licznymi obrażeniami.

Jak podaje tygodnik „Rewia”, 58-letnia Sylwia Wysocka trafiła do jednego z warszawskich szpitali ze złamaną ręką i złamanym w kilku miejscach kręgosłupem, a także z licznymi krwiakami.

ZOBACZ TEŻ: 

Anna Dymna mogła wylądować w psychiatryku. "Każdy by się załamał"

Sylwia Wysocka - Jak doszło do pobicia?

- To prawda, zostałam pobita. Ale tę sprawę przekazałam odpowiednim organom i prawnikom. Dla dobra śledztwa nie mogę na razie powiedzieć nic więcej, choć dzisiaj już wiem, że o pewnych sprawach nie wolno milczeć i zamiatać ich pod dywan powiedziała cytowana przez tygodnik „Rewia” Sylwia Wysocka. Jak donoszą media, aktorce skradziono także karty kredytowe, dokumenty i telefon.

Sylwia Wysocka początkowo trafiła na oddział ratunkowy, a następnie została przeniesiona na oddział traumatologii ortopedii. Aktorka ma złamane kręgi w odcinku piersiowym oraz pęknięty kręgosłup w trzech miejscach. Na szczęście nie doszło do przerwania rdzenia kręgowego – czytamy na łamach SE.

Sylwia Wysocka wyjaśniła, że sprawą zajmie się prokuratura.

- Więcej szczegółów nie mogę zdradzić ze względu na dobro śledztwa, ale kiedyś wszystko opowiem ze szczegółami - cytuje SE.

PRZECZYTAJ TEŻ: