Sylwester 2020 TVP: Będzie, ale nie w Zakopanem

W 2019 Nowy Rok powitało prawie 70 tys. imprezowiczów zgromadzonych w Zakopanem. „Zimową stolicę Polski” swoją obecnością zaszczyciły gwiazdy takie jak: zwyciężczynie Eurowizji Junior - Roksana Węgiel i Viki Gabor, Golec uOrkiestra, Weekend, Maryla Rodowicz czy Zenek Martyniuk z zespołem Akcent. Gwiazdą wieczoru była urugwajska piosenkarka, aktorka i projektantka mody Natalia Oreiro, znana z utworu „Cambio Dolor”, promującego legendarną telenowelę „Zbuntowany anioł”, w którym grała główną rolę.

Czy tegoroczna sylwestrowa impreza powtórzy sukces? Być może, ale nie w Zakopanem. Burmistrz Zakopanego, Leszek Dorula potwierdził, że w tym roku Sylwestra w Zakopanem nie będzie. Mimo wszystko Jacek Kurski podtrzymuje, że „Sylwester Marzeń” będzie najlepszą imprezą sylwestrową w kraju.

Zobacz też:

Joanna Klimek-Kurska zdradza, jak wygląda jej małżeństwo z prezesem TVP

Syn Jacka Kurskiego z zarzutami o molestowanie

Joanna Klimek Kurska - kim jest druga żona Jacka Kurskiego?

Zobacz także:

Photo: East News

Jacek Kurski nie odpuszcza. Sylwester 2020 TVP odbędzie się!

Wbrew plotkom impreza odbędzie się w plenerze, a dokładnie w Ostródzie, gdzie obecnie trwają prace nad budową sceny. Władze miasta potwierdzają wynajem amfiteatru na czas wydarzenia, jednak podkreślają, że nie są za nie odpowiedzialne. Zaproszenie publiczności i dbanie o zachowanie zaleceń sanitarnych leżą po stronie TVP. Uczestnicy wydarzenia będą musieli mieć na sobie maseczki ochronne i zachować minimum 2 metry odstępu.

Zobacz też:

Kim jest pierwsza żona Jacka Kurskiego?

Sylwester 2020 TVP: Ostróda pełna gwiazd (disco polo)

Kto wystąpi na Ostródzkiej scenie muzycznej?

Wśród gwiazd tegorocznego sylwestrowego wieczoru w Dwójce zobaczymy m.in.: Michała Szpaka, Cleo, Zenka Martyniuka i zespołu Akcent oraz Marcina Millera z zespołu Boys. Z pewnością nie są to wszyscy artyści, których usłyszymy już wieczorem 31 grudnia. TVP postanowiło odkrywać karty powoli i ujawnić tylko część wykonawców. Wiadomo jednak, że niektóre z zaproszonych gwiazd odmówiły występu. Wśród nich znalazł się zwycięzca The Voice of Poland, Krystian Ochman.

"Kozacka miłość" to hit TVP. Kim jest piękna Zoriana Marchenko?