Nie każdy lubi elegancki look. Nie wszyscy dobrze czują się w dopasowanych kreacjach, koszulach i krawatach. Za to większość z chęcią upiecze pierniki, udekoruje choinkę czy posiedzi przy rodzinnym stole w niezobowiązującym stroju, by czuć komfort i chłonąć spokój grudniowych dni. 

Czemu tego nie zrobić? Marka Sinsay pokazuje, że rodzinne święta, to święta na waszych zasadach. Twórzcie własną tradycję, piękne wspomnienia, magię i czułość tak, jak tego chcecie. Bo w końcu nie jest ważne, czy macie na sobie dresy czy tiule! Ważne, że jesteście razem: tu i teraz. Oto nasi ulubieńcy, którzy pozwolą wam (i nam też) świętować na luzie, w cudownym, magicznym i wesołym stylu.

Xmass pidżama party

Leniwe świąteczne śniadanie, długi wieczór przed kominkiem, seans z Kevinem w tle. Postaw na swobodę. Idealne okażą się gwiazdkowe czerwone piżamy ze świątecznym wzorem (od 79,99 zł) oraz skarpetki (od 19,99 zł). 

Cozy&comfty 

Są wygodne, ciepłe i modne. Bluzy, bo o nich mowa, możesz łączyć tak, jak chcesz: z legginsami, jeansami, dresami czy modną plisowaną spódnicą (od 59,99 zł). Projektanci marki Sinsay proponują dresowe komplety dla dorosłych (od 99,99 zł) i dzieci (od 59,99 zł). To wygodna propozycja, kiedy czeka was dekorowanie choinki czy ostatnie przygotowania w kuchni. Rodzinny klimat podkreślą też bluzy z pasującymi nadrukami dla niej (od 49,99 zł), dla niego (od 59,99 zł) i dla najmłodszych pomocników Mikołaja (od 29,99 zł).

Little Santa Helpers 

Maluchy kochają święta i zabawę. Aby nie czuły się niekomfortowo, warto postawić na gwiazdkowy luz. Sweterki (od 49,99 zł), spodnie (od 25,99 zł) i świąteczne bluzy (od 29,99 zł) to idealne rozwiązanie. Projektanci marki Sinsay pamiętali, by na dziecięcych ubrankach pojawili się bohaterowie z ulubionych bajek. I tak do wyboru mamy bluzy z pieskami z Psiego Patrolu, Myszkę Miki, Myszkę Minnie czy słodkiego renifera oraz wiele innych. Przyjemny materiał, śliczne wzory i fasony zapewnią mnóstwo świątecznych emocji i nie zakłócą zabawy!

A ty, co wybierasz?

 

Materiał powstał z udziałem marki Sinsay