21 maja 2016 roku, Woody Allen powraca na scenę Teatru 6.piętro z jedną ze swoich najbardziej nizewykłych komedii. MIŁOŚĆ W SAYBROOK - jest wyjątkową zabawą różnymi gatunkami teatru, której celem jest pokazanie różnych odcieni związku między mężczyzną, a kobietą. MIŁOŚĆ W SAYBROOK jest prapremierą  tej sztuki na polskich i europejskich scenach. Opowiadając o problemach miłosnych trzech par małżeńskich, spotykamy się z refleksją na temat zdrady małżeńskiej, tęsknocie za bliskością, istotą miłości i znudzenia związkiem.

W spektaklu biorą udział świetni polscy aktorzy: Joanna Liszowska, Sonia Bohosiewicz, Anna Cieślak/Barbara Kurdej-Szatan, Szymon Bobrowski, Marcin Perchuć, Andrzej Poniedzielski i Wiktor Zborowski.

NASZE ODCZUCIA

Trzeba przyznać, że spektakl bardzo przypadł nam do gustu. Bawiłyśmy się doskonale, bardzo dobre role Joanny Liszowskiej, Wikotra Zborowskiego oraz Szymona Bobrowskiego. Aktorzy porwali publiczność, doskonale dialogi i świetna energia na scenie spowodowały, że czas spędzony w teatrze minął szybko, a z teatru wyszłyśmy w świetnym nastroju. Bardzo polecamy wszystkim pokoleniom, nie tylko parom małżeńskim, dużo groteskowego humoru i sarkazmu, które uwielbia publiczność. POLECAMY!!

ZAPRASZAMY DO TEATRU 6. piętro od 21 MAJA

Reżyseria: Eugeniusz Korin

Scenografia: Maciej Chojnacki

Kostiumy: Beata Harasimowicz

Muzyka: Tomasz Szymuś

Tłumaczenia i opracowanie tekstu: Eugeniusz Korin