Modne sukienki w kwiaty lato 2019

Motywy florystyczne wracają regularnie co sezon. Spokojnie więc można zaopatrzyć się w sukienkę w kwiaty na lato, ponieważ istnieje 90% szans, że będzie ona wpisywała się w trendy. Najwspanialszą rzeczą jednak w sukienkach w kwiaty jest fakt, że sprawdzą się w każdej sytuacji i na wiele okazji. Tę samą sukienkę w kwiatowy nadruk założycie do pracy, na rower, spacer po parku czy wesele przyjaciół. W tym ostatnim przypadku, wystarczy delikatnie „podrasować” ją szlachetnymi dodatkami – złotą czy srebrną biżuterią (można też je łączyć), butami na obcasie (sandałki na cienkich paseczkach są super modne), kopertówką i narzuconą na ramiona marynarką.

Na co dzień z kolei sukienki w kwiaty idą w parze z ulubionymi sneakersami lub klasycznymi balerinami, które triumfalnie wróciły w trendach z paryskiej ulicy. Jeśli chcemy sukience nadać rockowy sznyt na wieczór, wystarczy sięgnąć po ramoneskę.

Lato 2019 należy do sukienek w kwiaty różnej maści – od pastelowych, po bardzo wyraziste, od mini sukienek w kwiaty po maksi. Taki zakup na lato będzie strzałem w dziesiątkę.