Sukienka na jesień: gdzie znajdziesz sukienkę w groszki w stylu Julii Wieniawy?

Julia Wieniawa lubi miksować style. Raz wygląda jak diva, a innym razem jak rasowa Francuzka. Nam wpadł w oko jej ostatnia stylizacja właśnie w duchu paryskiej nonszalancji. Gwiazda wygląda w niej uroczo, kobieco i superseksownie, a do tego jest to stylizacja, którą z powodzeniem można nosić cały rok. 

Sukienka w groszki, którą wybrała Julia Wieniawa, ma modną midi długość, drapowania na biuście i monochromatyczną kolorystykę. Nasze serca skradł w tej sukience ten jeden element - zmysłowe rozcięcie, które dodaje tej grzecznej sukience pensjonarki, charakteru. Aktorka przypomina nam w niej kultową stylizację Julii Roberts z nieśmiertelnego "Pretty woman". Z tą różnicą, że gwiazda tak zestawiła superkobiecą sukienkę, że wygląda bardzo nowocześnie i retro rock'n'rollowo

 

Skórzana marynarka

W tym sezonie rządzą lata 70. - styl w jakich można było przyłapać ówczesne gwiazdy poza sceną. Julia Wieniawa świetnie zna trendy, więc retro sukienkę w grochy połączyła w nieoczywisty sposób z długą skórzaną marynarką, tak, jak zrobiłyby to gwiazdy rocka. To połączenie delikatnej sukienki i męskiej, surowej kurtki, zrobiło cały efekt. Tym samym delikatną sukienkę można nosić również podczas jesiennych chłodów.

Szpilki w groszki

Julia Wieniawa nie boi się total looków i świetnie bawi się łącząc czarną sukienkę w grochy z... białymi szpilkami w polka dots. Czy można przesadzić z groszkami? Można - wystarczyłby jeszcze jeden dodatek więcej, by ta barokowa stylizacja poniosła porażkę. A jednak Julia poprzestała na niebotycznych szpilkach w urocze groszki i dodała monochromatyczne dodatki - to prawdziwa lekcja stylu, z której należy się uczyć.