Robert Czerwik to projektant, którego projekty od lat chętnie noszą największe polskie gwiazdy takie jak Joanna Krupa, Edyta Górniak, Grażyna Wolszczak czy Dorota Gardias. Nie było więc wielkim zaskoczeniem gdy podczas koncertu w Newcastle Roisin Murphy pojawiła się w sukience od utalentowanego polskiego projektanta. Czerwona sukienka typu haute couture zachwyca swoim nietuzinkowym kształtem i wydaje się być idealnym wyborem dla alternatywnej wokalistki, która słynie z awangardowych i niekonwencjonalnych looków.

Artysta podzielił się na Instagramie zdjęciem wokalistki, na które z gratulacjami odpowiedziało kilka gwiazd m.in. Grażyna Wolszczak i Agata Młynarska.

Na swoim profilu na Instagramie sytuację skomentował autor przepięknej sukienki. "Co się dzieje, Czerwik wraca z Paryża, wchodzi do roboty, coś tam klika w telefonie, a tu Rosin Murphy zakłada Twoją sukienkę?! Po prostu jaram się na maksa!" - mówi na InstaStory projektant.

Opowiem Wam kiedyś jaki miałem z nią kontakt. To jest tak normalna, zajebista babka. Bez cienia jakiegoś zadęcia. Kontaktowałem się z nią bezpośrednio, bez żadnych asystentów. Powiem Wam, niesamowite doświadczenie. To jest fantastyczna kobieta i niesamowita artystka

Zainspiruj się Roisin Murphy