Wystarczy spojrzeć w komentarze pod zdjęciem jednej z prezenterek telewizji śniadaniowej, aby przekonać się, że pytane są o absolutnie każdy element stylizacji. "Pani Paulino, skąd marynarka?", "Wie ktoś skąd te boskie spodnie" czy "Gdzie Pani znalazła taki obłędny sweterek?" to tylko kilka z setek komentarzy, które pojawiają się po każdej emisji programu "Dzień Dobry TVN". Postanowiłyśmy więc przyjrzeć się bliżej temu, co Wasze ulubione dziennikarki noszą na wizji i gdzie znaleźć ubrania z ich stylizacji.

Stylizacja Pauliny Krupińskiej z "Dzień Dobry TVN"

Niedawno Paulina Krupińska pojawiła się w programie w jedwabnej spódnicy w panterkę, która w połączeniu z wysokimi, brązowymi kozakami stworzyła idealną jesienną stylizację. Midi spódnica zrobiona jest w 100% z najwyższej jakości jedwabiu i jest częścią najnowszej kolekcji polskiej marki Lovli Silk. Możecie znaleźć ją w internetowym sklepie Moliera2 za 490zł. Stylizację dopełnia prosty, kremowy sweter z Zary, który można kupić na stronie internetowej sklepu za 119zł.

Prawdziwą furorę zrobił również brązowy komplet Pauliny Krupińskiej, który dziennikarka miała na sobie w ostatnim programie "Dzień Dobry TVN". O to skąd pochodzi marynarka i kamizelka została zapytana stylistka Pauliny, Rożena Opalińska. Okazuje się, że jest to marka odzieżowa Massimo Dutti, a cały komplet możecie kupić za 998zł, w tym 299zł za kamizelkę i 699zł za marynarkę. Dziennikarka postanowiła dopełnić stylizację zakładając klastyczne dzwony i czarne szpilki.