Tak niewiele trzeba, by łazienka zamieniła się  w perfekcyjne miejsce do relaksu po całodziennym dniu pracy. Wystarczy wygodna, przestronna wanna i kilka sprytnych trików, aby poczuć się jak w prawdziwym uzdrowisku. Kiedy dom uspokaja się  po popołudniowym ferworze, zanurz się w gorącej kąpieli z olejkami o uspakajających zapachach, otocz się kwiatami, zapal świeczki i weź ze sobą ulubioną książkę. Relaks gwarantowany!


Nie masz wanny? Co powiesz na mocny prysznic? Nic tak nie poprawia nastroju, jak odpowiedni masaż, najlepiej wodny. Właśnie dlatego warto postawić na funkcjonalną kabinę prysznicową z hydromasażem, w której nawet krótka  kąpiel pozwoli Ci się zrelaksować, poprawić krążenie i nabrać energii na resztę dnia. Pamiętajmy jednak, że na prysznic z masażem może pozwolić sobie każda właścicielka tradycyjnej kabiny prysznicowej. Wystarczy sięgnąć po pachnące mleczka, ulubiony peeling do mycia ciała oraz masujące gąbki, aby poczuć się jak nowonarodzona. 


Zanim jednak pozwolisz sobie na chwilę relaksu, zadbaj o to, by mieć swój osobny, ekskluzywny kącik z kosmetykami i akcesoriami do kąpieli, w którym wszystkie drobiazgi będą zawsze pod ręką. Musujące kule kąpielowe, szczotki do masażu ciała, maseczki, opaski i peelingi – te nieodłączne akcesoria twojego domowego spa możesz umieścić na osobnej półce, specjalnie przeznaczonej do tego szufladzie lub pojemnikach, które znajdziesz w najnowszej ofercie GoodHome. Dzięki temu w Twojej łazience zawsze będzie panował ład i porządek, jak na prawdziwy azyl przystało.

A teraz… znajdź czas dla siebie i zrelaksuj się w swoim łazienkowym SPA!


Produkty marki GoodHome znajdziesz w sklepach:


Więcej informacji na www.castorama.pl 
oraz w katalogu Projekt Łazienka 2019