Jessica Mercedes Kirchner, czyli blogerka Jemerced ruszyła z długo zapowiadaną, własną marką kostiumów kąpielowych na lato. Jessica od kilku miesięcy zapowiadała, że ruszy ze swoją marką, a podczas wakacji w Tulum w Meksyku, relacjonowała na żywo postępy w tworzeniu kampanii promocyjnej. Zdjęcia zrobiła dla Moiess Małgorzata Turczyńska, a plaże z białym piaskiem i zatoczki z krystalicznie czystą wodą były naturalnym tłem dla strojów kąpielowych z metką Moiess.

Moiess kostiumy kąpielowe ceny

Przy starcie Moiess pierwszy tzw. drop wyprzedał się w kilka godzin, a Jessica na bieżąco pokazywała wzrost ruchu na stronie, martwiąc się jednocześnie o przepustowość serwera. Wiele niedoszłych klientek musiało obejść się smakiem, ponieważ nie zdążyły z zakupem wymarzonych modeli bikini czy jednoczęściowych strojów kąpielowych. 

Moiess Jessiki Kirchner charakteryzuje się dość wysokimi cenami. Za górę dziewczyny płaciły 259 złotych, za dół 159 złotych, a za kostium jednoczęściowy - aż 359 złotych. Blogerka podkreśla jednak, że płaci się nie tylko za sam strój, ale również jakość usługi czyt. sposób pakowania produktu i dostarczenia go pod wskazany adres. Na swoim Instagramie zresztą pokazywała zainteresowanym cały proces pakowania przesyłki od A do Z.

To był zdecydowanie jeden z najlepszych startów marki w polskiej modzie. Nic dziwnego, jeśli za Moiess stoi najpopularniejsza blogerka modowa, którą śledzą miliony fanek. My tymczasem zachwycamy się kampanią Moiess z Meksyku i odliczamy dni do wakacji, a kolejne klientki Jessiki skreślają w kalendarzu dni do następnej dostawy strojów kąpielowych.