Stranger Things 3 data premiery

Stranger Things powraca jeszcze tego lata! Trzeci sezon kultowego serialu braci Duffer właśnie doczekał się kolejnego zwiastuna, w którym Netflix ujawnia datę premiery. Fani jednego z największych serialowych hitów mogą zacząć już odliczanie, bo Stranger Things 3 trafi na platformę dokładnie 4 lipca 2019 roku. Pierwsza zapowiedź trzeciego sezonu pojawiła się na początku lipca, w formie reklamy nowego centrum handlowego w Hawkins - miasteczku, w którym rozgrywa się akcja serialu. W sielankowej reklamówce osadzonej (podobnie jak cała seria) w estetyce lat 80. pojawiło się kilku bohaterów z poprzednich sezonów, m.in. Steve Harrington (Joe Keery). Zwiastun był opatrzony krótkim komentarzem, zapowiadającym, że "Coś zbliża się do Hawkins".

Stranger Things 3 nowy zwiastun serialu

Kolejny zwiastun Stranger Things 3 niestety nie zdradza nam wiele więcej na temat trzeciego sezonu kultowej produkcji Netflix. Wiemy, że na pewno pojawi się nowa bohaterka (spotykamy ją w centrum handlowym Starcout Mall, które serwuje lody u boku Steve'a Harringtona). Robin jest nietuzinkową dziewczyną, której marzy się wielka przygoda. W trzecim sezonie "Stranger Things" wciela się w nią Maya Hawke (córka Ethana Hawke’a i Umy Thurman). Nie wiadomo dokładnie, jaką rolę odegra Robin, ale wszystko wskazuje na to, że odkryje ona mroczną stronę Hawkins. W najnowszej zapowiedzi Stranger Things 3 nie jest już tak sielankowo. Trailer rozpoczyna transmisja z Sylwestra 1985 w Hawkins. Na ekranie rozpoczyna się wielkie odliczanie do powitania Nowego Roku. Nagle pojawiają się niewyjaśnione zakłócenia obrazu. Słyszymy jak ktoś woła Jedenastkę, jedną z głównych bohaterek serialu, po czym transmisja się urywa.

Stranger Things 3: kogo zobaczymy w trzecim sezonie?

W Stranger Things 3 powrócą dobrze znani bohaterowie: Finn Wolfhard jako Mike Wheeler, Noah Schnapp (Will Byers), Millie Boobie Brown (Jedenastka), Caleb McLaughlin (Lucas Sinclair), Gaten Matarazzo (Dustin Henderson), a także Sadie Sink (Max), Natalia Dyer (Nancy Wheeler), Charlie Heaton (Jonathan Byers), Winona Ryder (Joyce Byers) i David Harbour (Jim Hopper). Oprócz tego pojawi się też kilka nowych postaci. Prócz wspomnianej Robin, w trzecim sezonie "Stranger Things" zagra również Cary Elwes, który wcieli się w rolę skupionego na własnym wizerunku burmistrza, i Jake Busey, który zagra dziennikarza „The Hawkins Post” o specyficznym poczuciu humoru. Francesca Reale wcieli się w postać Heather, ratowniczki na basenie publicznym, która będzie kluczową postacią w trzecim sezonie serialu "Stranger Things".