Aleksandra Żebrowska pokazała, jak zakłada spodnie. Nie wszystkich rozbawiła seria zdjęć

Instagramowy profil Oli Żebrowskiej to prawdziwy "safe space" w internecie. Kobieta chętnie pokazuje codzienność matki trójki dzieci bez lukru i "filtrów", za to z ogromną dozą poczucia humoru. Ostatnio Ola zamieściła serię zdjęć, na których wciska się w wąskie jeansy sprzed ciąży. Wygibasy Żebrowskiej spodobały się wielu fankom, które ochoczo przyznawały, że i u nich zakładanie ubrań po ciąży było nie lada wyczynem! Jak zwykle w takich przypadkach musi znaleźć się też ktoś, kto skrytykuje luz i dystans do siebie, jaki bije ze zdjęć gwiazdy. Tym razem jedna z użytkowniczek Instagrama zostawiła pod postem bardzo wulgarny komentarz:

Stara baba z d*pą centralnie wypięta w negatyw. Ogarnij się. Rozumiem, że świrujesz, od braku wrażeń innych, niż podcieranie bobasa, ale jesteś dziwna w brakiem samokontroli.

Internautka postanowiła również dopiec Żebrowskiej w wiadomości prywatnej, pytając o to, czy następnym razem pokaże jak zakłada majtki.

"Może tutorial z zakładania majtek?"

Ola Żebrowska nie pozostała dłużna hejterce i odpowiedziała na krytykę w swoim stylu. Postanowiła "przystać" na jej propozycję i opublikować nagranie, na którym... zakłada majtki! Bezbłędna odpowiedź Żebrowskiej na czepialskie komentarze zachwyciła internautki. Pod krótkim filmikiem pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy:

Uwielbiam Twoją energię i dystans do siebie. Fajnie, że jesteś w internetach.

I to jest to! Wyjście na przeciw oczekiwaniom obserwujących! Mówisz-masz

Stara baba”???? piękna, młoda kobieta!!! I na dodatek z poczuciem humoru i ogromnym dystansem do siebie.